Wpis z mikrobloga

@Zmorka: pamiętam jak grałem w zamkniętą alfę to tak mi się podobało
potem wróciłem do tej gry jak wrzucili ją steama i farmienie jakieś snajperki czy czegoś to była po prostu #!$%@? katastrofa
@Qwertyzxcv: widzę, że zaplusowałeś komentarz kolegi wyżej, więc pewnie nawiązujesz do p2w z tą snajperką? nie przeczę grindowanie trochę samozaparcia kosztuje, ale go nie ominiesz złotówkami. Tzn możesz kupować tiery baretki, ale jest to nieopłacalne i równie dobrze można to zrobić kredytami w grze. Też nie przesadzajmy, 4 wieczory i masz broń odblokowaną, coś się gracze rozleniwili ;) dla mnie to plus, przynajmniej taki świeżak musi się oswoić z grą, a
@Qwertyzxcv: @Zmorka: tempo grindu zwiększli i to stosunkowo dawno o chyba 50% generalnie klasy się robi tak że się robi nowego piechociarza i na nim wbija lvl by przejśc na nim na następną klasę. Ale trochę to chyba ukrócili bo jak stworzyłem kolejnego niemca to on musiał zostać na piechocie, nie mam pojęcia czemu, muszę teraz jako lotnika robić amerykanina.
EDIT: moja twarz jak odkryłem że zwiadowca wcale nie startuje
@Xardin co Ty gadasz, przecież kupujesz od razu wybraną klasę żołnierza. Nie ma już dwa lata zmieniania klasy. Możesz to zrobić tylko na postaciach które kupiłeś kiedyś, przed updatem. Recona w ogóle nie warto robić na szwabach, ta luneta którą mamy na piechociarzu jest wystarczajaca. Do tego możesz założyć mp40 nawet, tylko musisz wyexpic ciułacza na złoto i zabrać mp bez ammo.
@Zmorka: nawet nie wiedziałem, w sumię nawet nie wiedziałem że moje konto jest tak stare, dobrze że mam prawie każdą klasę, a pilota sobie zrobię na ameryce. Zwiadowce kupiłem, by się nie męczyć tyle z gołym mauserem (czyli bez lunety i ohk) bo ta broń jest bliska bezużyteczności. Gewehr z lunetą niby spoko, ale ohk na tym nie zrobisz. Nie mniej myślę nad cofnięciem przemiany.
@Xardin nie nastawiaj się, że snajperką będziesz na strzała zdejmować. Większość graczy biega z odznaką "twardziel" złotą, więc i tak potrzebujesz dwa strzały. Na zwiadowcy i piechurze startujesz z tą samą bronią, modyfikacje odblokowujesz grając. Nie trwa to tak długo. Pilot na Ameryce to najlepszy wybór, ewentualnie na Sowietach.