Wpis z mikrobloga

Jakie dokładnie karty do Jade druida włożyć? Dopiero zaczynam grać po wyjściu dodatku.
Widzę, że są wątpliwości co do 2x Ultimate Infestation ( zamiast drugiego np. Gadgetan Auctioner )
to samo z Spreading Plague ( 2sztuki są okej czy wystarczy 1? )
Przydaje się Lich King w tej talii?
Co z "mid dropów" się teraz sprawdza? ( Mire Keeper / Tar Creeper / Spellbreaker / Jade Spirits / Crypt Lord)

Mi coś takiego wyszło

#hearthstone
Pobierz Lewo - Jakie dokładnie karty do Jade druida włożyć? Dopiero zaczynam grać po wyjściu ...
źródło: comment_7lAXyBEQfIY9KhsLiDO4ko1INjnEsc4h.jpg
  • 3
@Lewo: IMO 1 ultimate infestation. Lich kinga myślę warto włożyć, ale nie jest konieczny. Spreading plague widziałem w wielu deckach podwójnie, ale ja często nie używam ani razu. Rzadko natrafiam na jakieś aggro decki. Na początek możesz zrobić jednego i przetestować.

Ja mam 2x Tar Creeper, 2xJade Spirits i 1 spellbreakera, ale zostawiam go na późniejszą fazę, żeby wyciszyć jakiegoś taunta/innnego koxa
@Piaer: właśnie z tego co pamiętam sporo "ciężkich" kart ma taunta dlatego Black Knighta podpatrzyłem z metastats ale nie wiem jak to obecnie wygląda. Bo pewnie sporo też ma agonię więc Black Knight może czasem być słabszy niż Spellbreaker.