Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem.
Jestem w momencie gdy szeryf mi blokuje wejście do pociągu - póki co odpuściłem i stwierdziłem, że zrobię inne questy.
Poszedłem do Provo, zaciukałem tego leszcza ledwo uciekłem i co?
I NIE MOGĘ TERAZ ZWRÓCIĆ QUESTA.

Nigdy się tyle nie #!$%@?łem jak przy tym modzie ;/

#falloutmod #falloutnevada
  • 35
  • Odpowiedz
@paramedic44 Szeryfa speechem podszedłem i mnie puścił. Poza tym chyba jest inny sposób dostania się tam nie? Wychodzisz z miasta i wchodzisz potem w konkretną lokacje.

Bandziora nie mogłem przekonać do powrotu, jak go ubiłem to szeryf chciał dowodu. Nie wiem może bug bo chyba nie zlootowalem go (nałożyły mi się ciała w jednym miejscu) a inni mieli jakieś totemy czy coś, więc jeszcze będę kombinował
  • Odpowiedz
Co do pociągu to ja mam inny problem. Mam maszynistę, naprawiłem komputer a nie wiem o co chodzi z żurawiem, którego się włącza w pomieszczeniu po prawej od hangaru. Włączyłem reaktor a gdy uruchamiam panel to wyskakuje tekst, że coś tam z kablami jest nie tak. Druga sprawa to jak mam rozwalić bramę bo dynamit z zapalnikiem nie działa a szeryf nie ma żadnej opcji dialogowej z pociągiem?
  • Odpowiedz
@Misjonarzz koło bramy wejściowej tej którą masz wysadzić, po prawej na ścianie masz pęk kabli, naprawiasz. Używasz tego komputerka na górze. Podpalasz zapalniczką beczki. Po tym powinieneś móc już ruszyć i wtedy szeryf może cię zatrzymać
  • Odpowiedz
A rozwiązaliście quest dla Thompsona w Reno z demonstracją? Przepytałem dilera i lafiryndę i za cholerę nie mogę znaleźć trzeciego świadka. Podchodziłem do każdego w dzielnicy i nic
  • Odpowiedz