Wpis z mikrobloga

Grubaska o ile pamiętam zawinęli 13 sierpnia, dziś mamy 16 sierpnia, czyli minęło 48 godzin od zatrzymania, jeśli Dana nie wyszedł w tym czasie- oznacza to że oddano go do dyspozycji sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie... Tak jak Grubasek wali w #!$%@? często, tak jednak nie życzę sobie zatrzymywania go w areszcie! Gdzie ja drugą taką Go Hę znajdę do oglądania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Swoją drogą ten mały #!$%@? Łuki mógłby dać jakieś info, bo coś już w sprawie na pewno wiadomo.

Konkludując- jestem zaniepokojony. Nie pozbawieniem wolności Grubasa. Pozbawieniem mnie dymów. LIBERUM VETO!
#danielmagical
  • 14
@BaszarAlAsad: Zatrzymanie przez organ procesowy może nastąpić, gdy zachodzi uzasadnione przypuszczenie, że osoba podejrzana popełniła przestępstwo. Organ procesowy ma 48 h na przekazanie podejrzanego do dyspozycji sądu. Jeżeli w czasie 48h nie zajdą podstawy do wydania postanowienia o przedstawieniu zarzutów, prokurator nakazuje zwolnienie. Po przesłuchaniu podejrzanego prokurator wydaje postanowienie o przedstawieniu zarzutów oraz sporządza do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Sąd ma 24 h na to by podejrzanego przesłuchać i