Wpis z mikrobloga

A ja myśle zupełnie inaczej niż kolega z postu wczesniej zatem wypuszczą ich po tych 48h bo nic im nie udowodnią jak wyjdą będzie oczywiście wyjaśnienie sytuacji i jak każdy sie domyśla będzie #!$%@? że było gorzej niż w alcatraz i co za tym idzie dymów będzie jeszcze mniej i będą wymówki że jeszcze 1 taka akcja i idzie do więzienia.Dziękuje za uwagę
#danielmagical
  • 5
@Boro1996: że ja? :D no jeśli nie mieli towaru to wypuszczą, natomiast jest jedna taka sprawa, większość postrzega grubego i jego strimy jako rozrywkę i myślą że mu nikt nic nie zrobi bo to taki internetowy celebryta. uwierz, prokuratura, sądy, policja ma na to #!$%@?, jeśli sprawa idzie, to toczy się postępowanie, nie ważne czy jest strimerem, czy raperem, czy piekarzem, ma dostac wyrok to dostanie, w świetle prawa i sądów
@krul_europy: Prawdą jest że magical uważa sie za #!$%@? wie kogo ale to debil i boi sie wszystkiego już sobie wyobrażam to pobicie Nowaka czy teraz Ozka przy tym pierwszym rzucił go tylko reklamówką z browarami a przy tym drugim #!$%@?ł gosciowi gazem który kopał mu w drzwi i teraz pytanie czy to jest jakieś ciężkie wykroczenie ? Co jedynie może dostać grzywną a za takie coś sie do więzienia nie
@Boro1996: prawda, to debil który sam wpedza się w kłopoty, ale jesli chodzi o Polski wymiar sprawiedliwosci to troche bardziej skomplikowana sprawa, pobicie jest uznawane jako czyn podlegający pod paragraf z kk, natomiast do tego dochodzi jeszcze uszczerbek na zdrowiu pokrzywdzonych (u nowaka było rozwalenie głowy z tego co pamietam-czyli uszczerbek powyzej 7 dni-karalny) natomiast u ozka nie wiem.

Takze to musi rozstrzygnąć sąd na rozprawie którą ma po akcji z