Wpis z mikrobloga

Tego się nie spodziewałem. Wykop jest oburzony, że uczestników marszu w Charlottesville spotykają nieprzyjemności. Marszu promowanego przez jednego z głównych mówców plakatem z nazistowskimi symbolami, w czasie którego otwarcie prezentowano nazistowskie symbole i którego jeden z uczestników wsiadł w samochód i wjeżdżając w tłum zamordował 1 osobę (zdjęcie w prawym dolnym rogu) i ranił 19.

wszystkie komentarze stąd


smyl - Tego się nie spodziewałem. Wykop jest oburzony, że uczestników marszu w Charlo...

źródło: comment_eIVkeuRIIHaWtia6QAdvuq5g5sgkwSao.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet danych gwalcicieli i pedofilow zwykle sie nie upublicznia


@Nagor: po każdym zamachu który pamiętam w ostatnim czasie dane zamachowca były znane niemalże natychmiast więc nie promuj alternatywnej rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Zgagulec: jeżeli rozróżniasz takie pojęcia jak "prawak" i "konserwatysta" to co świadczy o tym, że naziole, islamiści i Breivik to prawacy? bo wydaję mi się, że to co ich łączy to konserwatyzm, a nie "prawica"
  • Odpowiedz
@smyl:

ten człowiek (po środku na zdjęciu) był wcześniej na marszu, następnie wsiadł w samochód i wjechał w tłum osób


Mają to co chcieli -przemoc.Jakby mieli RIGCz to by dali im przejść.Ten Marsz nic nie znaczył i nie miałby na nic wpływu a tak tylko podgrzewa nastroje społeczne i prowadzi do przemocy. Policja olewała ochrone marszu to wzieli to w swoje ręcę.Pamiętaj że przemoc rodzi przemoc.
( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@smyl: Ciekawe, czy @dendrofag się pomodli w intencji nietolerancyjnego lewactwa, któremu nie podoba się paradowanie ze swastyką - symbolem ideologii, która wymordowała miliony. Pewnie Bóg cię wysłucha, kolego.
  • Odpowiedz
@smyl: Potem ci sami ludzie żalą się jacy to prawicowcy są biedni, uciśnieni, przebrzydłe lewactwo atakuje ich na każdym kroku a ludzie nie głosują na nich w wyborach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sami oczywiście uważają się za prawdziwych, nieskalanych patriotów.

@Pawu1on: Może Bogu w którego takie osoby wierzą podobają się takie działania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z drugiej strony masz 20 realnie poszkodowanych ludzi w tym jedną martwą.


@tutirutu: czyli można upublicznić dane z jednej strony jak jedna osoba coś zrobiła? Spoko, nieważne jakie masz poglądy musisz od teraz podpisywać się imieniem i nazwiskiem na wykopie, bo czy to lewica czy prawica czy kościół, czy ateizm w imię Twoich poglądów ktoś kiedyś umarł i realnie to więcej niż 20 ludzi.
  • Odpowiedz
którego jeden z uczestników wsiadł w samochód i wjeżdżając w tłum zamordował 1 osobę (zdjęcie w prawym dolnym rogu)


@smyl: #!$%@? #!$%@? ciapaki do gazu znimi!

oh wait...to był prawicololo
  • Odpowiedz
@smyl: Gdzie wy na tym plakacie widzicie nazistowskie symbole? To nie jest Reichsadler, mnie to bardziej przypomina dwugłowego orła z warhammera 40 tysięcy - tyle, że z jedną głową : p
  • Odpowiedz
czyli można upublicznić dane z jednej strony jak jedna osoba coś zrobiła? Spoko, nieważne jakie masz poglądy musisz od teraz podpisywać się imieniem i nazwiskiem na wykopie, bo czy to lewica czy prawica czy kościół, czy ateizm w imię Twoich poglądów ktoś kiedyś umarł i realnie to więcej niż 20 ludzi


@Usmiech_Niebios: co xD na upublicznianie danych islamskich terrorystów też tak psioczysz?
  • Odpowiedz
jeżeli rozróżniasz takie pojęcia jak "prawak" i "konserwatysta" to co świadczy o tym, że naziole, islamiści i Breivik to prawacy? bo wydaję mi się, że to co ich łączy to konserwatyzm, a nie "prawica"


@shoananas: skoro narodowcy i nacjonaliści to nie prawica to km są? I jak definiujesz prawicę?
  • Odpowiedz
Jak myślisz, że nie da się upaść niżej - ktoś musi zapukać od spodu. Nie wiem jakim zerem trzeba być, żeby bronić mordercy, który celowo wjechał w tłum.
  • Odpowiedz
@Replica: upublicznianie danych osoby która wjechała w innych samochodem na marszu jest ok. Upublicznianie danych osób które uczestniczyły w marszu i gwarantuje że nie wiedziały o kolesiu wjeżdżającym w innych samochodem - bo i skąd - nie jest ok. Jeżeli okaże się że była to przemyślana akcja i wiedziały o tym że wjedzie - będzie ok. Widać różnicę?
  • Odpowiedz