Wpis z mikrobloga

@WolfSky: Inżynieria biomedyczna ogólnie rzeczy okołomedyczne, takie "bycie fit" i takie rzeczy których ja nie ogarniam.

@Luna_Lovegood: Pies jest na liście Golden Retriver ale dopiero za rok lub dwa jak ogarniemy swoje mieszkanie, coś godnego polecenia z książek, ja czytam głównie ksiązki do programowania.
@F3NIK5: jak wyżej, problem z miejscem aktualnie ale bedzie, znasz jakiś dobry sklep z dinozaurami?

@cytmirka: Bilety na Ed-a się szybko sprzedał, ale płyta
  • Odpowiedz
@bi-tek może weź ją na zakupy, sama będzie wiedziała co jej się najbardziej podoba. Jeśli nie to może jakies wyjście do restauracji, albo coś innego ciekawego np. wspólny skok na bungee ;) musiałbyś podać więcej informacji o niej jeśli chcesz lepsze porady
  • Odpowiedz
@bi-tek A nie ogląda jakichś seriali? Ewentualnie doczytałam że lubi wszystko co fit to moze jakiś karnet na fitness albo gadżety z tym związane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bi-tek hmmm... to zależy co lubi :) ja np. bardzo cieszyłabym się z serii książek "Mroczna wieża", albo "Władca pierścieni"... a jeśli lubi bardziej przyziemne tematy to może Jodi Picoult i np. "Bez mojej zgody" ;)
  • Odpowiedz
@bi-tek: jak już kompletnie bez pomysłu zostaniesz to najlepsza jest po prostu karta podarunkowa do jakiegoś sklepu, ale to juz sam będziesz musiał zadecydować czy ciuszki albo kosmetyki czy raczej jakiś Empik. Z fit rzeczy możesz jej poszukać, np na sfd, fit słodyczy.
  • Odpowiedz