Wpis z mikrobloga

@Kliko: gdzie to znalazłeś na r/btc? Od razu wiadomo że propaganda antycorowska skierowana do plebsu, który nawet nie wie kto to jest. Po co te podpisy napisy dla kogo? Widzę, że wskakujesz na wózek. Pozdrowienia dla r/btc dużych bloków i zapomnij seg2x nie będzie. Dziękuję za uwagę Panu politykowi ale nie uda się. Segwit wystarczy.
@pawlo74:

od razu wiadomo że propaganda antycorowska


PWN: Propaganda - technika sterowania poglądami i zachowaniami ludzi polegająca na celowym, natarczywym, połączonym z manipulacją oddziaływaniu na zbiorowość.

Gdzie w powyższym nagraniu masz manipulację? To suchy materiał. Pytanie i odpowiedź.

Po co te podpisy napisy dla kogo?

Bo azjatka zaciąga akcentem i niektórzy mogliby mieć problem, by ją zrozumieć? Jakie to ma znaczenie w ogóle?

Widzę, że wskakujesz na wózek.

Nigdzie nie wskakuję.
Gdzie w powyższym nagraniu masz manipulację?


@Kliko: powiedziałem napisy, podpis.

Bo azjatka zaciąga akcentem i niektórzy mogliby mieć problem, by ją zrozumieć? Jakie to ma znaczenie w ogóle?


@Kliko: nie napisy nie mówię o tym mówię o podpisie Core Deweloper

Słucham obu stron


@Kliko: i to jest Twój błąd mówiełem już dawno trzymaj się zdaleka od tej jaskini #!$%@?. Już po Tobie.

Poczekamy, zobaczymy


@Kliko: właśnie

Nie wiem,
To nie działa w krypto bo tu wygrywa kod, lepszy kod


@pawlo74: cooooooooooooooo xD

Gdyby tak było, to ludzie już dawno przerzuciliby się na inne kryptowaluty.
@Kliko: no jak by mnie taka infantylna azjatka tak pytała to szczerze mówiąc też bym tak zareagował. Wiem, że na r/btc już prawdziwy circlejerk ale on po prostu uznał, że to pytanie tak zadane jest idiotyczne i nie wiedział co powiedzieć.
@emjot86: PS. Nie wziąłem tego filmiku z /r/btc, tylko /r/ethtrader (często tam wpadam popatrzeć na ich ból dupy, że bitcoin rośnie, a eth nie, polecam).
@Kliko LTC ach zapomniałem, że jesteś też ostro zainwestowany w tamtego szita. Bez obrazy ale szitcoiniarz z każdego wychodzi bardzo łatwo wystarczy zacząć rozmowę. Widzisz sieć jest niczym bez dobrych dewów ani segwit ani inne bajery nie pomogą a Ty najeżdzasz na najlepszych na świecie bo ktoś Cię oszukał. Wstydź się.
@pawlo74

LTC ach zapomniałem, że jesteś też ostro zainwestowany w tamtego szita.


co

najeżdzasz na najlepszych na świecie bo ktoś Cię oszukał


Co xD
@Kliko pamiętam Twoje wypowiedzi a to, że teraz nie przyznasz się do tego nic nie zmieni. Miałem to samo. Mam dla Ciebie radę. Nic się nie zmieni dopóki nie sprzedasz. Dlatego pozbyłem się wszystkich szitów i nie wchodzę na te #!$%@? fora idioci tam żyją nadzieją, że ich gówno podbije świat i bitcoina.
Tobie pewnie Amanda też nieźle w głowie miesza z jej anty-corową i anty-bitcoinową propagandą.
Proszę Cię nie przynoś tego
@pawlo74
Gówno pamiętasz, w życiu nie kupiłem złamanego litecoina. I nie znam żadnej Amandy.
Jedyną osobą, która się tu #!$%@?, jesteś ty. Ale to akurat nic nowego. Tak dla twojej informacji, jedyne alty, w które kiedyś zainwestowałem krótkoterminowo, to golem i nem.