Wpis z mikrobloga

Nie ma w moim mieście fryzjera, co normalnie obetnie
- W jednym obcinają ładnie za 28zł, prosisz o to żeby cię obcieli tak, abyś miał krótkie włosy, to nie #!$%@? jakaś blondyna se mnie obcina tak, że po tygodniu już mi przeszkadzały a po 2tygodniach włosy mi do oczu prawie dosięgały. Dają żel na włosy.
- W drugim zaś obcinają za 18zł ładnie obcinają, ale mimo wszystko na odwal się żeby było jak najszybciej i w dodatku ciągną za włosy tymi maszynkami i nożyczkami że czasami boli mocno. Od niedawna dają żel za darmo na włosy.
- A w trzecim to jakieś stare baby chodzą i jestem obcinany na krótko, ale ta baba co prowadzi sama ten zakład fryzjerski nie potrafi ładnie obcinać mimo wszystko, kiedyś miała maszynkę do obcinania włosów, teraz samymi nożyczkami i kiedyś dawała za darmo na włosy żel. A to wszystko za 12zł więc też słabo

Z tych 3 to wybieram 2 ze względu na to, że ładnie obcinają, ale i tak za krótko te włosy obcinają ale i tak lepiej niż w 3 fryzjerze.
No i gdzie ja mam #!$%@? iść do fryzjera normalnego. Jak w tym drugim prosisz o to żebyś miał krótkie włosy, to nie oczywiście nie zrobią tak.
A jak sam se obetnę, tam gdzie mi zwisa nad oczami, to to może głupio wyglądać
Co mam zrobić w takim wypadku? Bez pisanie zbędnych komentarzy proszę
#fryzjer #pytanie #wlosy #moda
  • 1