Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie kilkanaście tygodni kontrola jakości dawała radę, ale ok. 20-30 kg żelków konfidentów było... było... złe. Konfidenty to kwaśne żelki, które trafiają tylko do sklepu internetowego. Normalni klienci ich nie biorą, bo uważają, że są zbyt kwaśne i chcą takie same, ale normalne. Tak więc w #gusto produkujemy tak samo wyglądające jabłka-gruszki, ale mniej kwaśne... Taaaak, pomyłka wzięła się właśnie stąd. Pytanie brzmi, który klient w takim razie wziął kwaśne internetowe konfidenty do swojego sklepu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przepraszam za pomyłkę w imieniu swoim i zespołu. Dziękuję za czujność! Dzięki Waszym reakcjom proces kontroli jakości zyskał nowy krok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie osoby, które dostały niekwaśne konfidenty, otrzymają od nas kupony o wartości 25 zł. Kupon starczy na zamówienie nowych kwaśnych+wysyłkę. Kupon będzie aktywny do końca roku. Kupony roześlę mailowo do piątku. Mam nadzieję, że szybko zamówicie nowe kwaśne, które usuną niesmak po tej wtopie!

#oswiadczenie #gusto #zelki #fail #wybaczcie
ecco - Przez ostatnie kilkanaście tygodni kontrola jakości dawała radę, ale ok. 20-30...

źródło: comment_x4Dkwn4S7ORBadQlSvqmrBF2Zcu0P7Jt.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Macie ogarnięte kto dostał nie kwaśne czy muszę do was napisać z numerem zamówienia ? Właśnie dostałem paczkę i trochę jestem smutny bo liczyłem na kwaśne doznania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

są zbyt kwaśne i chcą takie same, ale normalne


@ecco: jak to "zbyt kwaśne"? xD Co to za amatorzy się pchają do zabawy, ech... mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja.
  • Odpowiedz