Wpis z mikrobloga

CHCIAŁABYM POZNAĆ ZIOMA AHRE. #szczecin #graffiti #ahre

Nie jestem z policji ( ͡° ͜ʖ ͡°), duży szacuneczek za zostawienie podpisu w sporej ilości miejsc i w większości, w których przebywam. Budynki, mosty - przywykłam. Ale kiedy zobaczyłam jego graffiti wyryte na szybie tramwaju to się zdziwiłam. Liczę na to, że kartka dla mnie też zostanie podpisana. XD
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@incognitonion: Nie wiem, czy jaranie się wandalizmem jest spoko. O ile graffiti, a właściwie tagi bo graffiti to to nie jest, jakoś potrafię zrozumieć, o tyle niszczenie kluczami cudzego mienia jakoś do mnie nie przemawia.
  • Odpowiedz
@Szrlh: dla ciebie to 20 zł, a dla niego pasja, szydera i wspomnienia
też chętnie bym weszła na górę opustoszałych budynków albo zrobiła coś, dzięki czemu zostanie po mnie ślad
podaj też przykład zaoranej elewacji, bo dotąd widziałam jego podpisy w miejscach, które albo były opuszczone, albo nikogo nie obchodziły
@uncross89 do mnie też niespecjalnie, ale widuję te napisy od kilku lat i dzisiaj coś mnie tchnęło ;p co
  • Odpowiedz
Ale kiedy zobaczyłam jego graffiti wyryte na szybie tramwaju to się zdziwiłam


@incognitonion: :)

opustoszałych budynków


@incognitonion: jeśli tako to ok. Ale nie zamieszkanie/używane, nawet jeśli w kiepskim stanie. Sam mam kilka "tagów" (xD) na mieście, które do dzisiaj chyba widoczne(pdzynajmniej jeden), ale dumny nie jestem, bo to było w czasach jeszcze większej #!$%@? mentalnej niż teraz
  • Odpowiedz
@Szrlh: teraz siedzisz na wykopie, więc wpadłeś z deszczu pod rynnę.

Przyozdobiony tramwaj to 16-stka, która kursuje na Gocław. Prawdopodobnie pojazdy się zmieniają i jeździ też w inne rejony, ale aktualnie dodaje trochę do klimatu post-apo.
  • Odpowiedz
@Chudziak: @Szrlh: mnie np. średnio. Normalnie z nich korzystam, ale nie spędzam w nich życia i nie przywiązuję się do rzeczy, by płakać nad podpisem. Nie za to zapłacicie, to za coś innego, nikt wam nie zwiększa podatku za każdą odkrytą dewastację. I widzę różnicę między zniszczonym przystankiem autobusowym a porysowanej szybie. Tego typu miejsca są też tworzone przez obywateli dla obywateli, by każdy mógł z nich korzystać
  • Odpowiedz
@incognitonion: co brałaś? Albo co piłaś, bo też chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli według Ciebie, mogę chodzić i #!$%@?ć wszystko co się da, bo do tego to służy, jo?

w domyśle może dochodzić do patologii.


@incognitonion: patologia jest patologią i w domyśle nie powinno do niej dochodzić
  • Odpowiedz