Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś się nudzi w ten długi weekend (o ile posiada) to może wyskoczyć do #czersk na piknij rodzinny.
Jak ktoś jest z #warszawa to w sumie ma około 1,5 - 2h drogi (komunikacją miejską) lub około 50 min samochodem.

Tutaj link do strony zamku: http://www.zamekczersk.pl/

Wrzucam panoramę przedstawiającą całą imprezę. Generalnie atrakcji nie jest dużo (i widziałem jedną kobietę która wracała i cały czas marudziła, że nie warto). Ale jak kogoś coś takiego interesuje, to polecam porozmawiać z tymi ludźmi.
Ja rozmawiałem z gościem młodszym ode mnie o dawnej religii, oraz o tym ile elementów pogańskich zostało przeszmuglowanych do religii katolickiej. Jest też kobieta która powiedziała sporo ciekawych rzeczy o przyprawach które dawniej stosowano oraz o warzeniu soli.

Minusem jest to, że aby coś zjeść to trzeba nastać się w długiej kolejce, a jak już swoje się wystoi to okazuje się, że nie przyjmują już zleceń na frytki. Więc polecam wziąć trochę swojego prowiantu i jakąś wodę.
BoKoR - Jeżeli ktoś się nudzi w ten długi weekend (o ile posiada) to może wyskoczyć d...

źródło: comment_5IT02BsoHzfAhLc0vMHdOrp5tBTlfSNj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach