Wpis z mikrobloga

@Perlo: > 100% mlodych talentow zostaje powaznymi pilkarzami

to już Ty powiedziałeś

piszę to też w nawiązaniu do poprzednich wpisów o wynikach młodzieżowego Zagłębia (nie tylko U15), jak zwycięstwa z Evertonem, Liverpoolem czy dawny wpis appylana o remisie z United. te wyniki już dają coś do myślenia
@LeBron_: @Perlo: może się też zdarzyć tak że cały rocznik pójdzie full soda i gówno z nich będzie. Wyniki juniorskie to żaden wyznacznik bo najtrudniejszy jest moment przejścia z etapu juniorskiego do seniorskiego.
@tomojedrugiekonto: tylko Lech szkoli lepiej niż my. Na poziomie Ekstraklasy od nas są obecnie Dąbrowski, Szczepaniak, Piątek z Cracovii, Woźniak, Forenc, Jagiełło, Kubicki, Jach w Zagłębiu, Łasicki z Wisły Płock, Pawłowski w Lechu. Na poziomie pierwszej
@kierunkowskaz: ofc nie miałem na myśli, że za kilka lat cała ekipa będzie grała na najwyższym poziomie - stąd też celowo umieściłem we wpisie słowo "raczej", by podkreślić, że mimo dobrych wyników, dalej nie możemy być w 100% pewni co do losów naszych młodzików. za długo jestem kibicem Zagłębia, by nie wiedzieć, jakie to my sukcesy odnosiliśmy z juniorami, a jak ci juniorzy kończyli. chyba nawet jakiś czas temu pisałem o
@kierunkowskaz: chyba nie chcesz mi wmówić, że Zagłębie miało znaczny wpływ na obecną pozycję Zielińskiego. To Udinese tak naprawdę go wyszkoliło dając mu szanse gry w seniorskiej piłce. Równie dobrze, idąc twoim tokiem myślenia, można rzec, że Arka wyszkoliła Krychowiaka xD