Wpis z mikrobloga

Wypłaty natychmiastowe Polskie Przelewy realizowane są przez podmiot zewnętrzny, firmę Polskie Przelewy. Wypłaty są realizowane są w ciągu 10-15 minut. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-22. Jednorazowo można wypłacić kwotę do 15 000 zł. Minimalnie 10 zł. Opłata za jednorazową wypłatę wynosi 10 zł. Wypłata ekspresowa Polskie Przelewy nie posiada limitów dziennych/miesięcznych. Usługa jest dostępna również dla niezweryfikowanych użytkowników.


https://bitbay.freshdesk.com/pl/support/solutions/articles/5000711840-jak-wykonać-wypłatę-ekspresową-
@banditpanda: Rozumiem, dzięki :) Mam jeszcze kilka pytań. Czy to 10 zł to jedyna prowizja, którą pobiera serwis w czasie całego cyklu kupna i sprzedaży bitcoin'a?
Po jakim czasie od sprzedaży bitcoin'a mogę wypłacić pieniądze?
Używasz tego serwisu, polecasz go? Znasz jakieś niedogodności i problemy z nim związane?
Serwis jak serwis, generalnie ja tylko skupuję, dla siebie i rodzinki. Zakładałem konta znajomych nigdy nie było problemów. Helpdesk działa sprawnie, no i idą na rękę w przypadku błędów. Dodatkowo mają konto na wykopie @Bitbay
@rainhor: Zalecamy kontakt z naszym supportem, oni odpowiedzą na każde pytanie. Wypłaty zwykłym przelewem kosztują 2 PLN i nie wymagają weryfikacji konta. Ekspresy obsługiwane przez Blue Media nie są obecnie dostępne, ale zweryfikowany użytkownik może dokonać szybkiej wypłaty gotówki w bankomacie.
Prowizja od wypłaty jest obierana tylko po zrealizowaniu wypłaty - za kupno i sprzedaż są inne prowizje. Zalecamy lekturę naszej tabeli opłat i prowizji :)