Wpis z mikrobloga

@Robert_K: Zwróciliście, tysiące #!$%@? na Was ludzi. Fuck logic. Potem dziwne że ludzie jadą po Was....
Co do wypierania Was przez ukraińców. No to konkurujcie z nimi! Cenami, jakością, usługami dodatkowymi... Możliwosci jest wiele.
  • Odpowiedz
@fishery: W miejscu gdzie ja jeżdżę wychodzi praktycznie tyle samo co w uberze z tą różnicą że dojeżdzasz szybciej, auta mamy takiej samej klasy a częściej wyższej. Dodatkowych usług również mamy pełną gamę ;) nie wiem czego jeszcze oczekujesz
  • Odpowiedz
@Robert_K: Mam niedaleko siebie postój taxi. Codziennie parę razy obok niego przejeżdżam i widoki wypisz wymaluj jak w wypokowych memach typu 3 passaty b5 i dwa wiekowe meśki, obok stoi grupka wąsatych januszy w kamizelkach bomber i jara faje głośno dyskutując. Ostatnio aż chciałem zrobić zdjęcie gdyż idealny stereotyp złotówy siedział, niestety światła się zmieniły.Nie zachęciłoby mnie to do skorzystania z ich usług.

Odnośnie klasy aut, z ciekawości wrzuciłem w google
fishery - @Robert_K: Mam niedaleko siebie postój taxi. Codziennie parę razy obok nieg...

źródło: comment_wqEPpA1iqu8opxKuA3tNcHNvuPOJpSlH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fishery: Bo tak wyglądają postoje. Stoją tam głównie samochody bez korporacji a każdy lepszy samochód jeździ w jakiejś firmie i nie ma czasu na stanie na postojach ponieważ realizuje zlecenia z radia. Boże, jest 2017 rok a ja musze tłumaczyć takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Robert_K: Wypowiadam się w temacie gównowojenek nie zaś firm które realizują przewozy ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°). I tu mała dygresja: zamiast prowadzić dyskusję w poprzednim tonie (zaczynałem Cię uważać za sensownego złotówę) od razu gdy masz okazję przechodzisz do ataku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego nie korzystam z taxi ?
Otóż parę ładnych lat temu wracałem skądś pociągiem. Sobota, późny wieczór. Wysiadłem
  • Odpowiedz
@Robert_K: No i dokładnie. Większość ludzi mających takie doświadczenia z Taxi biorą pierwsza lepsza taksówkę spod dworca i nią jadą. Potem są narzekania na ceny i Januszy. Ja jeżdżę dwoma korporacjami i nigdy w życiu nie miałem akcji negatywnych.
  • Odpowiedz
@feuer: W Polsce jest tylko pop i select.
Pop to ukraińcy i średnie samochody.
Select to ludzie i fajne samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zdecydowanie bardziej opłaca się brać selecta, wychodzi tylko kilka złotych drożej.
  • Odpowiedz