Wpis z mikrobloga

@Lavie

Jakoś nie widzę by prawicowcy bojkotowali Mister World, a to przecież praktycznie to samo.

Czy mister world jest konkursem tylko dla hetero? No chyba nie, także geje sami chcą się separować od reszty społeczeństwa i robić swoje "freak show".
  • Odpowiedz
@Lavie komuś pewnie tak, mi niespecjalnie. Po prostu odnoszę się do kwestii wykluczenia.
Poza tym scena z foto, ciężko nie odnieść wrażenie, że to celowe "deptanie na odcisk".
  • Odpowiedz
@sezonowiec1 jak ta impreza rzeczywiście będzie u nas to przez tydzień nie włączę wykopa , i telewizora , albo wyjdę w las i wrócę tydzień później, bo jak patrzę na to lgbt to mam mdłości , i kwas mi się gromadzi , ponieważ jestem człowiekiem kulturalnym i w codziennym życiu nie wyklinam i nie życzę nikomu śmierci , a jak już to ironicznie . Ostatnio , jak była ta parada ,,równości,,
  • Odpowiedz
@sezonowiec1: niektórych pewnie #!$%@?ło to że LGBT #!$%@? się tylko do Chrześcijaństwa, bo jeszcze nigdy nie trafiłem na artykuł na temat LGBT vs Islam. No ale większość piszących komentarze to po prostu idioci ()
  • Odpowiedz