Wpis z mikrobloga

Mirabelki bo mię coś szczeli. Jak myć tego cholernego Beauty Blendera? Bo myję go tym co pędzle i raz, że dalej brudny miejscami, a jak się skusiłam na mycie słynnym olejkiem z Isany i teraz nim podwala (w dodatku z taką nutką nieświeżego oleju już) no normalnie nie wyczymię. Kąpiel w alkoholu izopropylowym mu zaszkodzi? Używam go raz na ruski rok i liczyłam, że mi posłuży długo, a teraz to nie wiem
#mirabelkopomusz #makijaz #kosmetyki
  • 17
@StaryZdzich: ja myję jakimś delikatnym mydłem/szamponem zwykle, ale zauważyłam, że niestety jak się go nie umyje od razu po użyciu, to plamki zostają na stałe :< teraz jak czytam, to niby można jeszcze próbować olejkiem resibo (no do twarzy mi się nie sprawdził, to moze się na coś przyda xD)
@wiecejnizjednozwierze: wieeeem właśnie, ale nawet jak teraz go płuczę i moczę i płuczę to dalej
@arsaya: kurde, no zdarzyło mi się zostawić i umyć po powrocie z pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) a z reisbo, jak skuszę się na kupienie do twarzy to przetestuję
@lijka: spróbuję!
@dorotka-wu: pędzle jak umyję czymś felernym to strasznie miotełkują, olejek z isany akurat do pędzli jest super, ale
@StaryZdzich: mydełko solid ładnie domywa, ale poprzedniego bb myłam szarym mydłem i dłuuugo mi służył. Tylko nie myj go niczym oleistym, bo zrobi Ci się w środku taka "klucha" podkładu i nie będzie się dało tego domyć i trzeba będzie wyrzucić :(
@StaryZdzich zrób mieszankę mydło antybakteryjne + płyn do mycia naczyń + oliwka np. ta z Isany. Namoczy blender pod wodą, odciśnij, a później zassaj nim tę mieszankę tak jakbyś moczyła wodą. Zostaw na chwilę, na jakieś 10-15 min. Później pościskaj i lekko potrzyj w danych miejscach. Oczywiście w dłoniach. Następnie pod ciepłą wodą wypłukuj wszystko ze środka, nadal miętoląc gąbeczkę i trąc w danych miejscach. Płuczesz tak długo aż nic się nie
@kedi: no oglądałam go i patrzę skład podobny, ale nieeee polecajo tamten to biorę co polecajo. I faktycznie śmierdzi. Dam niebieskiemu do zużycia, a sobie kupię ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)