Wpis z mikrobloga

#rozdajo #mercedes #carboners #detailing #pokazauto #chwalesie Siema Mirki! Już jakiś czas temu chwaliłem się na Mirko zakupem swojej C Klasy (Mirki straszyły mnie że kupiłem auto z pomorskiego zagłębia mirków handlarzy ale na szczęście do tej pory wszystko jest ok). Po paru miesiącach cudownego użytkowania zdecydowałem się dopieścić samochód inwestując w pełny detailing wnętrza jak i lakieru. Szczęście miałem takie że moi bardzo dobrzy przyjaciele od lat już siedzą w tej branży tak że nie miałem oporów i strachu żeby zaufać ich doświadczeniu i zostawić autko na parę dni. Efekt przerósł moje oczekiwania, zresztą sprawdźcie sami. Jestem zadowolony bo to już czwarte auto które oddałem chłopakom dlatego chciałem zrobić im niespodziankowe promo na wypoku. Oni nie mirkują i nie wiedzą co się tu wyrabia ( ͡º ͜ʖ͡º) Pisząc prosto robię rozdajo dla każdej Mirabelki i Mirka którzy uwielbiają umyć swój wóz. W zestawie bardzo wydajny szmpon mojej ulubionej firmy, fajny wosk w płynie i ręcznik do osuszania lakieru. Gdyby komuś się chciało dać lajka pod fp chłopaków to będę bardzo wdzięczny, tym bardziej że z okazji urodzin firmy mają robić jakiś konkurs. Gorąco Pozdrawiam! https://www.facebook.com/pg/braciacar/photos/?tab=album&album_id=1411142678934013
ZygmuntJedyny - #rozdajo #mercedes #carboners #detailing #pokazauto #chwalesie Siema ...

źródło: comment_e2HwVJKuJLzDRyGOP3sL0bahUgJnQa4I.jpg

Pobierz
  • 48
@ZygmuntJedyny: Kto niby narzeka na Sonax? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przerobiłem wiele produktów Sonaxa i szanuję motzno. Pasty serii Profiline i BSD robią co mają robić w rozsądnej cenie.
Co do BSD to sprawdza się najlepiej w okresach jesienno-zimowym, te kropelki () Na lato są troszkę lepsze produkty które wyciągają głębię i dają wet look.
@desthoff Nie brałem go i trochę żałuję bo wiedziałbym wszytko. Zaważyło to że byliśmy po 550 km trasy, nie umówiłem się do aso wcześniej. Wykonałem tylko telefon do tego aso i powiedzieli ze samochód dobrze znają, był serwisowany do końca i przebieg rósł proporcjonalnie.