Wpis z mikrobloga

ALE ZARAZ COŚ #!$%@?Ę, co zwickuję grzałkę to #!$%@? #!$%@? grzybem, ucinam watkę, rozszerzam ją, zwijam i jak biorę bucha to #!$%@? #!$%@? grzybem ile ja już płatków waty zmarnowałem... Wiem, że to przechodzi z rąk, ale mydlę ręce, myję je, żelem, mydłem, płynem, szoruję szczotką, aż po prostu walą środkami czystości i nie czuć z waty żadnego z nich tylko #!$%@?ą zupę grzybową, nie wiem może ja mam ręcznik jakiś nie taki, ale też nie wisi w łazience jakoś długo... Jutro sobie kupię w aptece 100pcs rękawiczek lateksowych i będę miał z tym spokój, chyba, że ta wata jest jakaś, #!$%@? bo kupiłem w jednym sklepie 5 listków i miałem z tego może ze 2 dobre buildy...
#epapierosy ##!$%@? #oswiadczeniezdupy
Pobierz Z.....e - ALE ZARAZ COŚ #!$%@?Ę, co zwickuję grzałkę to #!$%@? #!$%@? grzybem, ucinam...
źródło: comment_j8GSLzFfWg6at0lxD0n3oIxhcARaZ87P.jpg
  • 14
@ZjemCiNoge: Rękawiczki lateksowe są najtaniej w sklepach medycznych a nie aptekach a jak chcesz żeby nie #!$%@?ły ręce to kup nitrylowe. Albo dorwij fiber freaksy albo pro cotton całkiem tania i dość spoko bawełna za 2 dolary na ft
@matekIQ: @Waspin: czuć jakąś różnicę przy tych markowych watach,bo mógłbym zamówić na zapas z FT
teraz zalałem sprzęt gorącą wodą, zmieniłem ręcznik i wziąłem watę od JoyTecha i chyba już nic nie czuć, to chyba wina tej noname muji, już nigdy więcej nie kupię w tym sklepie, sprzedawca pakuje tam płatki gołą ręką do foliowego woreczka...
@xGogi: chyba masz drobne problemy z czyteniem ze zrozumieniem
@reborn: wiem, tam jest chyba ze 160pcs za ~30zł ,przymierzam się do tej watki od jakiegoś czasu, ale zastanawiam się czy jest sens w kupieniu jakiejś markowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZjemCiNoge: nie wiem, nie próbowałem, nie pomogę, mam do zużycia jeszcze 2/3 paczki z muji.com.pl ()

Plusem zakupu tam, będzie to, że dostaniesz fabrycznie zamkniętą paczkę i jak ją przechowasz będzie zależeć od Ciebie. Jak edymaju czy innym sklepie otwierają taką paczkę i sprzedają pojedyncze listki, to pewnie nikt nie dba, żeby to było porządnie zamknięte, nie w zawilgoconym pomieszczeniu, itd.
@ZjemCiNoge: ja jadę na muji (z tej dużej paczki), jest bardzo ok, jestem zadowolony ape mam wrażenie, że to ta sama, co ją edymy na sztuki sprzedają (przynajmniej niektóre stacjonarnie)
@ZjemCiNoge: Fiber freaks jest dla mnie bezkonkrencyjne ale to tencel inna bajka a firmowe watki są według mnie nieco lepsze od muji. Na muji trzeba trochę przepalić żeby grzyb zniknął a na taki np pro cotton nie czuć od razu słyszałem że cotton bacon też jest super. Muji ma własny dość charakterystyczny posmak który potrzebuje czasu żeby zniknąć.
@matekIQ: dokładnie fiber freaks niszczy wszystko, tylko ludzie za głupi do używania tego, a firma słabo smarowała recenzentom na YT i upadła.
Mam zapasu na jakieś 2 lata, więc się nie martwię, ale szkoda tego nośnika.

W tym czasie przerobiłem sporo rodzajów bawełny i w zasadzie po kilku h użytkowania wszystko zaczyna pracować tak samo średnio, ff #!$%@? można myć pod wodą i używać dalej i zawsze działa super. To tak
@Skogyr: Najgorzej że to jedyny producent który wziął się za ten materiał, szukałem w internecie czy gdzieś da się kupić tencel w podonej formie do innych "celów" ale niestety nic nie znalazłem.