Wpis z mikrobloga

Czy korzystał ktoś z udostępniania gier na #ps4? Chodzi o kupowanie gier na spółę, że obie osoby logują się na dwóch konsolach i mają dostęp do gier z obu kont. Nie bydzia bana za to?

Chociaż w sumie, Sony samo pisze "Jednorazowa opłata licencyjna umożliwiająca pobranie na kilka systemów PS4.". Ale że się cykamy to wolę zapytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 26
  • Odpowiedz
@Piotrp7: w takim razie jeszcze jedno - dobrze rozumiem, że ziomek musi się zalogować na moje konto, dać je na główne na swojej konsoli, a ja jego i to cała magia?
  • Odpowiedz
w takim razie jeszcze jedno - dobrze rozumiem, że ziomek musi się zalogować na moje konto, dać je na główne na swojej konsoli, a ja jego i to cała magia?


@bauwan: tak, bany są tylko za kupowanie kradzionych kont na plati.ru albo kont z grami zakupionymi skradzionymi kartami.

tak samo jest z ps plusem...wystarczy że macie na jednym z kont plusa a korzystacie na obu. To jest 100% legitne.
  • Odpowiedz
za same dzielenie kont są bany


@janushek: ja mam pod swoje konto z plusem podpięte 2 ps4 i dwie ps3 i to jest max na co sony zezwala ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czyli 4 konsole korzystają z plusa i gier w wersji cyfrowej. Każdy gra na swoim koncie. Trofki każdy sobie wbija z osobna... moje konto na wszystkich prócz mojej konsoli ustawione jest jako główne
  • Odpowiedz
@bauwan: miłego grania. Dodam jeszcze że możesz w każdej chwili i dowolną ilość razy zmieniac konsole które mają dostęp do twojego konta... z tym że w danej chwili z twoich zasobów gier bedzie korzystac tylko na jednym dodatkowej konsoli.
  • Odpowiedz
@bauwan: no to jest po to gdy masz np jedna konsole, a np twój brat, kuzyn, syn drugą... dlatego cyfrówki droższe niż pudełka. Z tego co wiem to na pc w steamie jest niby to samo ale tam w danej chwili jedna osoba może grać wiec słabo
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: no to faktycznie, sensowe. i teraz tak już tylko dla pewności, bo zaraz będziemy to pewnie ogarniać - po tym jak ziomek aktywuje swoją konsolę jako podstawową dla mojego konta, mogę zrobić to samo ze swoją, tak?
  • Odpowiedz
max 2 konsole na konto


@bauwan: nie tak... konsol pod konto podpiętych możesz mieć 15...ale w danej chwili będą działać dwie. zalogujesz sie u jednego kumpla i ustawisz swoje konto jako aktywne to u drugiego na grach cyfrowych włączy się blokada
  • Odpowiedz