Wpis z mikrobloga

Serio. Nie wiem dlaczego ciśniecie po Agnieszce tak mocno. Dziewczyna nie jest brzydka. Ma duży nos. Nie każdy jest doskonały. Nic wam nie zrobiła, nie obraziła kogokolwiek na stimie.

Na początku też się śmiałem, bo to w sumie nic zdrożnego - tak jakby komuś narysować karykaturę. I tyle. Koniec. No ale #!$%@?... Jakieś fotki z wixy, codzienna Agnieszka, jakieś gify z nosem jak pinokio #!$%@?ącym w kosmos. No #!$%@?.
Tak wiem, . Zaczyna mnie to po prostu #!$%@?ć i już nudzić. Ciekawe jak wy, byście się czuli jakby każdy po was jechał tylko dlatego, że macie za dużego #!$%@?.


#danielmagical #loboda
marek_antoniusz - Serio. Nie wiem dlaczego ciśniecie po Agnieszce tak mocno. Dziewczy...

źródło: comment_zwYFGDFILipgZJjRYj7pP9tzUhGgtrO5.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@skizo: Tak mówi stulejarz, który nigdy nie był w związku z kobietą tylko całą swoją wiedzę o płci pięknej czerpie z wypowiedzi 12 latków na wykopie. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@skizo: W tym wieku powinieneś wiedzieć, że ludzie są różni i mają różne preferencje. Nie znasz osobiście ani Agi ani grubego, więc nie wiem jak możesz oceniać ich związek z poziomu klawiatury. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz