Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski, chce kupic na urodziny rozowemu jakis naszyjnik ale sam nigdy bizuterii nie kupowalem sobie ani nikomu i nie wiem w jakich cenach mozna dostac cos czego nie bedzie wstyd zalozyc.

W jakich cenach mozna wyhaczyc cos przystepnego, zeby rozowy faktycznie to nosil bo jej sie podoba a nie ze wzgledu ze ma to ode mnie. Wiadomo, ze chodzi o gest itd. no ale jednak wolalbym zeby jej sie realnie podobal.

Patrzylem po roznych stronkach i nie wiem co jest godne polecenia? YES, Apart, Kruk?

#pytaniedorozowychpaskow dla zwiekszenia zasiegu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 18
@Kielbasiarz: rozowa oczywiscie spojrzy na cene ale bardziej niz my patrza całościowo... lepiej jak kupisz cos za 50-200 zl ale bedzie pasowało do jej stylu niz za 500-1000zł co nie ma nic wspolnego z jej aktualna bizuteria i dodatkami jakie lubi... moja zona np nosi branzoletke z automatu z plazy na piaskach z Ostr. Wlkp za 2 zl bo jej pasuje chociaz 2 zl pozyczyłem wtedy od niej bo moj portfel
@Kielbasiarz: srebro jest dość tanie i naszyjniki :) cos klasycznego wybierz, ja np. ostatnio zamowilam sobie zlote kolczyki na allegro u jakiegos jubilera a niemalze identyk 585 w apart byly duzo drozsze bo marka tez sie liczy dla nich teoretycznie mialam kolczyki z yes zlote 333 za 350 cebulionow a za mniej kupilam nowe na allegro 585 i ladniejsze :P
@Kielbasiarz: jeśli więcej srebrnych rzeczy do srebro albo białe złoto. A styl musisz już sam ustalić na podstawie tego co nosi najczęściej. Jak nosi niewielkie ozdoby bez kamieni, to kup coś takiego. Jak nosi przezroczyste (białe) cyrkonie, to coś z cyrkonią. Przyjrzyj się czy woli nowoczesne formy, czy klasyczne.
@Kielbasiarz: wiesz... zabierz ja gdzies... i zrob to tak zeby miala co wspominac... doceni pewnie bardziej niz jakas bizuterie... jestem juz nawalony wiec moze moje rady nie sa najlepsze ale wydaje mi sie ze lepiej zebys jej pokazał ze mozna miło spedzic z Toba czas niz ze raz na jakis czas rzucisz jej złotem a tak masz ja gdzies...
@Andi128: Wydaje mi sie, ze ma to na co dzien. Prawie co kazdy weekend cos robimy, jedziemy, nie siedzimy na dupie. Ale pomysl dobry, moge jej dac jakas bizuterie podczas jakiegoa wypadu. Dla mnie brzmi dobrze, dzieki za rade mirku!
@Kielbasiarz: daj cos co bedzie z checia nosic i jej bedzie o Tobie przypominac lub cos wyjatkowego co kiedy załozy bedzie jej przypominac o chwili kiedy jej to dałeś... to chyba najbardziej skrucona wersja tego co chcialem odpowiedziec
@Kielbasiarz: Ja kiedyś dostałam zajebisty naszyjnik z jakimś kluczem wiolinowym czy innym syfem, piekny, delikatny, ogólnie w kosmos, kosztował do 200 złociszy. Wszystko ok, ale nie w moim typie. Ale ogólnie kruk, ceny bywają spoko, a jeżeli loszka lubi nutki czy klucze wiolinowe, to się nie wykosztujesz, a i się ucieszy :3 (ew, jeżeli ten typ loszki to kup coś z handmade, super sprawa)