Wpis z mikrobloga

Mirki jakie polecicie #kamerasamochodowa? Cos do 300zl taka gorna granica. Da sie znalezc cos w miare porzadnego? Dzieki za rady!

Oczywiscie nie bez przyczyny bo i dzis mnie spotkała sytuacja ktora podniosla mi cisnienie a ktora mogla się skonczyc roznie. Rzecz sie dzieje w #warszawa -skrzyzowanie pplk.Sokolowskiego ze Szczesliwicka, od strony alei w kierunku Wawelskiej. Skrajny prawy pas jest do skrwtu w prawo. Tylko i wyłącznie. Na wprost sa dwa pasy, po 7 juz nieco przykrokowane. Oczywoscie #taxihiv zajmuje pas do skretu w prawo, bo przeciez jest sprytny. Ja skrecam w prawo, wiec krotkim ulamkowym klaksonem go przypominam ze moze juz skrecic. A on mi pokazuje PALEC FAK JU XDDD
O Ty #!$%@? bobrze, to ja lape na klakson, i tak z 10 sekund go obtrabiam (wiem, zachowalem sie tak samo jak ten burak przede mna, teraz mi glupio)
No i do sedna - ruszamy - a on jeb, po heblach. Ale tak do totalnego zatrzymania. U mnie w aucie jakis taki dziwny system co to hamuje jak "widzi" przeszkode, wiec uff, na milimetry bylem za nim. On oczywiscie dluga prosta. I tak sobie teraz na spokojnie analizuje wszystko ze w razie zdarzenia bylaby moja wina, ciezko by bylo sie wygrzebac z mandatu za brak odleglosci. Myslalem ze takie taksowkarskie zjeby trafiaja się tylko w necie, a jednak nie.
Dzieki mireczki za rade.
#truestory #pytanie #taxihiv ##!$%@?
  • 5
  • Odpowiedz