Wpis z mikrobloga

@DarkMethod: no tak bo żeby robić dobrą muzykę trzeba być po szkole wyższej, patrz tu masz czarnucha po studiach i podobne rzeczy nagrywa. To już nie jest ograniczone bo jest po szkole co nie? Może pochwal się czego ty słuchasz znawco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DarkMethod: wyjmij głowę z lat 90, akuray rzuciłeś jednym z najgłupszych i najbardziej przehajpowanych murzynów w historii. #!$%@? głos, brak flow i najlepsze, w ogóle nie potrafił pisać tekstów, wszystko mu pisał DOC albo Ice Cube, więc miej trochę godności człowieka i się #!$%@? id Migosów bo ich teksty nie są ani trochę głupsze od #!$%@? policji czarnuchów z wyrokami.
@ShadyTalezz: co ty tam #!$%@? mozesz wiedziec kto mu pisal teksty poogladales NWO i kozaczysz jedyne prawdziwe O'G ktorych mozna sluchac a cala ta wasza #!$%@? nowa moda to studio gangsters mothefuckin actors DLATEGO #!$%@?Ć Z TYM GÓWNEM
@DarkMethod: Aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś może być taki przygłupem i to nie jest bait ale ok XD

wiem chociażby od Dr.Dre z dokumentu "Defiant Ones" oraz wielu innych. Myślisz, że kidyś raperzy nie aktorzyli i snoop z paciem naprawdę jeździli po comtpon i strzelali do policji xD? Żadnych rzeczowych arfumentów z twojej strony tylko jakieś #!$%@? rodem z komentarzy na youtube autorstwa 15 latków którzy naczytali się
@ShadyTalezz: cooo haha pac akurat to byl O'G eazy tez no i BIggy reszta moze skakać na snacka zwierzaka. Ja nie placze bo nawet tego shitu nowego nie slucham jeszcze mnie tak nie #!$%@? masz tu #!$%@? dobra muzyke i zamknij cipe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz: jakiej #!$%@? muzyki robisz #!$%@? rap to jestes #!$%@? albo zakapiorem albo zwyklym #!$%@? pozerem jak takich rzeczy nie ogarniasz to wez #!$%@? beate kozidrak sobie odpal a nie #!$%@? za rap sie partacze bierzecie