Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski to naprawdę fałszywe i zakłamane istoty

Do rzeczy.

Jestem ze swoją dziewczyną od przeszło 4 lat, od około 2 współżyjemy ze sobą. Od ponad roku mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu.
Snułem naprawdę poważne plany odnośnie naszej wspólnej przyszłości, niestety jak to zwykle bywa życie pokrzyżowało mi te plany, a zasadniczo to moja dziewczyna.

Od początku obiecaliśmy sobie że będziemy wobec siebie szczerzy, nawet w sytuacji gdy coś się popsuje i będziemy chcieli od siebie odejść. Ale to co się wydarzyło ostatnio po prostu mnie przerosło.

Nakryłem ją jak stosuje maść z jakimś acyklowirem, poszperałem w Internecie i okazało się że acyklowir stosowany jest w leczeniu opryszczki, pamiętam jak dziś jak oglądałem House'a że opryszczka to choroba seksualna, a więc musiała mnie z kimś zdradzić, bo ja na pewno nie mam tej opryszczki.

Jestem załamany, po prostu rozbity. Jak mogła mi to zrobić? Co więcej, okazało się że ma opryszczkę i nawet nie raczyła mnie o tym poinformować żebym się od niej nie zaraził, żebym założył kondoma.

Pytanie do ludzi z tagu #medycyna, jaka jest szansa że złapałem tą opryszczkę od niej podczas stosunku? Ta maść pomoże jak już tę opryszczkę złapałem? Mam wsmarować sobie ją w usta tak jak moja dziewczyna?

Mam tylko 29 lat i nie chciałbym umrzeć młodo, ani chorować na coś poważnego.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Opryszczkę można złapać dość łatwo. Nie trzeba się bzykać, wystarczy nawet łyk wody z tej samej butelki. Możliwe że ty jesteś nosicielem opryszczki ( nie zawsze daje ona objawy) i mogłeś ją przekazać partnerce
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Od początku obiecaliśmy sobie że będziemy wobec siebie szczerzy, nawet w sytuacji gdy coś się popsuje i będziemy chcieli od siebie odejść. Ale to co się wydarzyło ostatnio po prostu mnie przerosło.


Hhahahahahahahhahahaa POWAŻNY ZWIĄZEK, SZCZEROŚĆ, TYLE ŚMIECHU XD
  • Odpowiedz
O matko jak Ty nic nie wiesz.
Jeśli ma opryszczkę na ustach ( tzw. Zimno), to są to takie małe pęcherzyki. Żeby się nimi zarazić nie musiała z nikim spac. Poza tym opryszczka jest nawrotowa choroba równie dobrze mogła mieć , za młodu i teraz z powodu stresu z bycia z tobą znowu jej wyskoczyła.
Gdyby miała opryszczke na kroczu to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: xD

Stary pomyliłeś opryszczki. Ta o której piszesz to opryszczka wargowa (herpes labialis) wywołaną przez HSV1, którą ma sporo ludzi i jak wyżej napisali, można ją złapać choćby przez wspólne picie z jednej butelki itp.

Ta której się obawiasz i twoja dziewczyna nie będzie mieć jeśli była wierna i nie miała od kogo złapać, to opryszczka narządów płciowych (herpes genitalis) wywołana przez HSV2, która jest przenoszona drogą płciową.
  • Odpowiedz