Wpis z mikrobloga

@carl1910: Niedopracowane kampanie w Robinsonie Crusoe. Pierwsi Marsjanie jako klon RC. Pierwsza edycja Stronghold bez dodatku. Osadnicy: Narodziny Imperium - Atlantydzi niszczący rozgrywkę. Gratis bycie bucem i obrażanie polskich graczy.
  • Odpowiedz
@pax_psychicae: Są absurdalnie mocni. Widać, że nikt tego nie testował i po prostu wypluli frakcję, żeby hajs się zgadzał. Atlantydami możesz lekko kręcić wyniki 150+, nawet pierwszy raz w to grając, gdzie innymi frakcjami musisz się solidnie napracować plus znać grę, żeby ugrać 100-150.Ten dodatek tak mi obrzydził O:NI, że sprzedałem ich błyskawicznie. Oprócz tego Portal ma w dupie balansowanie tej gry, co widać na przykładzie budowy talii, do tego olali
  • Odpowiedz
@MorDrakka: Nie grałem, oglądałem rozgrywkę. Powinno cię odpowiadać, jeśli:
- lubisz kooperacje
- lubisz trudne gry
- nie przeszkadza ci konieczność grania z aplikacją
- nie grałeś w RC albo nie przeszkadza ci jego stuningowana wersja
Ja nie przepadam z korzystania z aplikacji podczas gier akurat, jakoś to mi psuje odbiór, ale na pewno będzie to coraz częstszy trend.
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: Marsjan kupiłem i czekam na dostawę. Lubię ten klimat i nie grałem wcześniej w RC. Do tego aplikacje, które wspomagają gry planszowe mi w ogóle nie przeszkadzają. Mam nadzieję, że gierka będzie fajna i mi podpasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: klasyke mam, DS jak na razie za mną jeszcze nie przemawia. Poza tym do gry z żonką myślę, że klimat i rozgrywka Pierwszych Marsjan lepiej się sprawdzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: "Niedopracowane kampanie w Robinsonie Crusoe"
Hej, ale RC podobno dobre? Nie wiem, nie grałem, raz miałem sprógbować na TTS ale odpadłem na czytaniu zasad. Kiedyś zamierzam kupić, ale angielską wersję i ponoć zasady poprawili. Co dokładnie tam spieprzył w tej grze Ignacy?
  • Odpowiedz
@Sarseth: 1 z 6 scenariuszy działał na zasadzie rzutu kością. Na samym początku gry miałeś 50% szans na jej zakończenie porażką i cały setup psu w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczył dobór złej karty i po graniu. Instrukcja i FAQ do niej to już legendą jest owiana. Jesli wygrasz pierwszy scenariusz to najpewniej grałeś źle. Ogólnie gra dobra, trochę pograłem, ale w końcu wyleciała z półki
  • Odpowiedz