Wpis z mikrobloga

mirki, co robić? idę na studia na ife na #politechnikalodzka czyli wszystkie zajęcia, sesje itp. po angielsku i we wrześniu mam prowadzone zajęcia wstępne z fizyki, matematyki i angielskiego które ponoć ułatwiają późniejszą naukę, ale w tym samym czasie jest też obóz adaptacyjny który jest niesamowitą imprezą, z której strasznie żal byłoby mi rezygnować. więc macie może jakieś informacje na temat tych zajęć, warto tam iść, czy to jednak strata czasu?
potrzebuje jakiejś wymówki żeby móc z czystym sumieniem jechać na wakacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pomocy #pytanie #studia
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@homiczek na zajęciach po polsku rzeczywiście czytałem że za dużo nie dają ale nie wiem jak to jest jak ja mam po angielsku, bo nawet trwają 2x dłużej
  • Odpowiedz
@kovalzdw Jeśli nie dasz rady ogarnąć tych przedmiotów bez zajęć wstępnych, to na IFE i tak sobie nie poradzisz. Na większości zajęć poziom angielskiego prowadzących jest słaby. Jeśli znasz ten język na tyle, że przeglądasz ze zrozumieniem anglojęzyczny internet, to żadne wprowadzenie "technicznego angielskiego" nie będzie Ci potrzebne - i tak robią to wykładowcy, szczególnie na matematyce i fizyce.

btw. jaki kierunek?
  • Odpowiedz