Wpis z mikrobloga

@ShutUpGreg: Przyszedłem tu się z ciebie ponabijać ( ͡° ͜ʖ ͡°) , twoje wartościowe znalezisko jest raczej na drodze ku zakopaniu. Za chwilę nikt nie będzie pamiętał o nim, ani o twoich przemyśleniach.
@BongoBong: kobieta dała zdjęcie z internetu i napisała że jedzie na wakacje. Ty mówisz że jest głupia, jak można więc nazwać ciebie, skoro dałeś zdjęcie małpy w miejscu twojego profilowego?
BTW mam inne życiowe cele niż walka o "wykopy" i kręcenie awantur, szukanie sprzymierzeńców w internecie itd. Generalnie ośmieszasz się. Czy już nagrałeś o tym filmik na yt, opisałeś sytuację na fb, wydrukowałeś naszą rozmowę i szukasz poparcia w swojej klasie
BTW mam inne życiowe cele niż walka o "wykopy" i kręcenie awantur, szukanie sprzymierzeńców w internecie itd. Generalnie ośmieszasz się. Czy już nagrałeś o tym filmik na yt, opisałeś sytuację na fb, wydrukowałeś naszą rozmowę i szukasz poparcia w swojej klasie w szkole by móc udowodnić sobie że ci dobrze idzie?


@ShutUpGreg: Nie.

mówisz że jest głupia, jak można więc nazwać ciebie, skoro dałeś zdjęcie małpy w miejscu twojego profilowego?


@
@BongoBong: nie zawiodłeś mnie. Generalnie udowodniłeś że całe twoje życie krąży wokół walki w internecie o jakieś względy innych internautów. Sklasyfikowałeś się jako osoba która prawdopodobnie siedzi 24h na forach, kręci awantury, próbuje być od kogoś lepsza, itd. Być może jesteś przykuty do łóżka, bądź śmieją się z ciebie pod domem, nie masz znajomych. Gdzie jeszcze się skarżysz? NA fb, yt itd? Fakt że sam z siebie zrobiłeś głupka próbując śmiać
Generalnie udowodniłeś że całe twoje życie krąży wokół walki w internecie o jakieś względy innych internautów. Sklasyfikowałeś się jako osoba która prawdopodobnie siedzi 24h na forach, kręci awantury, próbuje być od kogoś lepsza, itd. Być może jesteś przykuty do łóżka, bądź śmieją się z ciebie pod domem, nie masz znajomych. Gdzie jeszcze się skarżysz? NA fb, yt itd?


@ShutUpGreg: Wow. Jestem pod wrażeniem ile byłeś w stanie wyczytać z kilku zdań,
@BongoBong: Oczywiście piszę. Ja próbuję powstrzymać falę hejtu jaka idzie na osobę która ewidentnie wkleiła zdjęcie z internetu tak jak się wkleja głupie zdjęcie do awatara. Ty jesteś hejterem i się z niej śmiejesz a ja ci odpowiadam że zrobiłeś to samo co ona. Zbłaźniłeś się przez to. Pogódź się z tym i nie proś o wsparcie wszędzie dookoła.
@alex-fortune: Facet hejtuje ludzi za wstawianie obrazków z internetu, udowodnił sam sobie że jest hipokrytą. Ty za samą głupotę i wypowiadanie się w temacie bez zapoznania się ze sprawą powinieneś usunąć konto.