Wpis z mikrobloga

Który custom roster do MyLeague jest najlepszy? Przez "najlepszy" rozumiem aktualny, dodani rookie (bez przegiętych statów i chociaż żeby mieli dobrze dobrany kolor skóry - nie jest to częste), no i z uwzględnieniem nowych kontraktów.
#nba2k i #nba2k17 ale panowie przenosimy się na ten pierwszy tag, bo nie ma sensu co roku robic nowego.
  • 9
@appylan: z tym są pewne problemy, bo ekipa z nlsc miała zrobić taki roster, już go kończyli ale jeden z nich odszedł z ekipy i stwierdził że będzie robił to sam, tamci usunęli wszystkie niezbędne pliki i trzeba czekać na roster tego gościa który odszedł
@appylan http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=225&t=103524 - nic lepszego nie znajdziesz. Sam osobiście używam 16/17 z własnoręcznym odwzorowaniem tego offseason (+ zmiana statystyk paru zawodnikom i dodanie niektórym rookies cyberfaców), ale wierzę, że z tym nowym rosterem zrobili podobną robotę, co wcześniej. A jeszcze ostatnio odkryli nowy "trik", który pozwoli im dodać nowe stroje Nike wraz z rosterem, bez potrzeby ściągania dodatkowych plików, tak więc nic tylko czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@appylan: @Rosderf: (Ciebie też wołam, jakby ten plus oznaczał chęć dostania powiadomienia, jeśli się pomyliłem to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Więc tak, jeśli nie masz pluginu, który pozwala modować 2k17, to ściągnij go z tego linku. Tutaj link do Mega z moim folderem modded - głównie się opiera na robocie panów z NLSC, ale kilka rzeczy znajdowałem i dodawałem je na własną rękę