Wpis z mikrobloga

W ubiegły weekend (czyli m.in. wczoraj) pierwszy raz byłem na wyścigu MotoGP - padło na Brno, gdyż blisko i tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zrobiłem trochę fociszy i nagrałem klipy swoim szajomi, gdyby ktoś chciał przeglądnać to wszystko dostępne jest tutaj.
Ze swojej strony powiem tyle, że wydarzenie super, organizacja na najwyższym poziomie, do tego klimat nie do opisania.
Z takich najważniejszych rzeczy:
-Grubo ponad połowa ludzi to kibice Rossiego, dosłownie wszędzie było widać charakterystyczne koszulki i 46 - zresztą nie ma się co dziwić :).
-Marquez niesamowicie składa się w zakrętach.
-KTM z MotoGP 3 (250 ccm) brzmi kosmicznie, niektóre moto z tej klasy przy nim to jakby miały db killery ( ͡° ͜ʖ ͡°).
-Kawasaki H2R w rzeczywistości to dobra rakieta.
-Safety Car prawie rozwalił się na torze po tym jak stanął w poprzek gdy zaczął odkręcać na mokrym torze :D.
-Brno to naprawdę ładne miasto, do tego lokalne jedzenie jest bardzo smaczne (polecam restaurację Pegas).

#motocykle #motomirki #motomirko #motogp #spetz
spetz - W ubiegły weekend (czyli m.in. wczoraj) pierwszy raz byłem na wyścigu MotoGP ...

źródło: comment_G45PHxEiOM0ZG97oEK9oJ251fIISrvYV.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spetz: było pisać, że jesteś heh, z Noriadem z wykopu też byliśmy pierwszy raz : ) Ja np. poznałem moją żonę na platformie Monstera xD (tzn. Eva jeszcze o tym nie wie, ale spoko), dzięki, dzięki za pochwalenie mojego miasta : ) Co do kibiców, ja się stałem kibicem na miejscu : P bo #ducatimotzno ; ) Rossi to Rossi, chciałem na pamiątkę coś mieć : )
  • Odpowiedz
@spetz: nie przesadzaj z ta organizacja.

90% crew nie gadalo po ang.

jakie prawie rozwalil? on tam specjalnie poszedl bokiem ;)

co do reszty sie zgadzam
  • Odpowiedz
@Stitch: ogólnie z Czechami trochę problem dogadać się po angielsku, ale koniec końców zawsze ktoś się znalazł. Co do organizacji ruchu, przepustowości, oznaczeń itd. to jak dla mnie wszystko bardzo dobrze zorganizowane.

@RezuNN: lol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz