Wpis z mikrobloga

Koledzy z tagu wędkarstwo, mam możliwość za punkty benefit robić zakupy w Decathlon. Na stronie widzę, że mają również dział wędkarstwo i teraz pytanie - Czy jest sens kupować tam wędzisko, którą ewentualnie moglibyście polecić? Chodzi mi głównie o wędki typowo pod feeder

#wedkarstwo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orzeszkiziemne: do wyboru online masz tylko tą klik wygląda oki ale za tą kasę kupisz już jakiegoś koruma czy mikado uv jak znajdziesz, z kijem jest tak ze najlepiej se nim trochę pomachać no i najlepiej parabole se kupić bo lepiej się tym łowi
  • Odpowiedz
@fraciu: Wydaje mi się mimo wszystko trochę dużo za kij. Bardziej myślałem o przedziale 200 pln razem z kołowrotkiem, tym bardziej, że docelowo zamierzam zmienić 2 wędy. Więc raczej nie ma sensu kupować sprzętu w decathlonie.
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: za 200 zl nic ciekawego nie kupisz :P z kołowrotkiem, jedynie jaxon/mikado a w tym to ja się nie znam nic a nic
edit to nie lepiej zmienić jedną a porządną ? myślę że do 350 miał byś fajny zestaw
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: raz kołowrotek zamówiłem i nie polecam za tą kasę kupiłem spro w pl i działa 2,5 sezonu beż zarzutu, ale jak znajdziesz coś co już ktoś kupił i mówi że dobre to zamawiaj
edit te kije tam wcale nie są takie tanie a wiele z nich to na wieloryby jest
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: a jak ty łowisz ? :P jak mogę zapytać bo widzę tak karpiarsko/feederowo
jak ci zależy na wolnym biegu bier to okuma podobno nie do zdarcia no a kij idź do sklepu niech ci da pomachaj i kup bo to co mogę polecić to wychodzimy poza budżet
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: czyli takie coś do wszystkiego i do niczego hmmm no to ta okuma i jakiś feeder cięższy taki 90-120g myślę z 5 szczytówkami najlepiej to byś mógł se wymieniać w zależności na co łowisz. Wal do sklepu pomacaj se i wybierz coś dla siebie ja nie umiem ci pomóc (,)
  • Odpowiedz