Wpis z mikrobloga

@Siusiak93: Ja w podobnym budżecie trafiłem na Renault Thalie od pierwszego właściciela w wieku 70+ i jestem bardzo zadowolony. Wozidło do miasta bardzo fajne, samochód nie jest duży a w bagażniku miejsca pod dostatkiem. Budowa samochodu jest prosta jak budowa cepa - dla mnie, czyli dla osoby która nie zna się na mechanice jakieś proste rzeczy są do zrobienia samemu i bardzo mi się to podoba. Mam 1.4 8v.
@Siusiak93: Stawiam na Skode Octavie I . Ja kupiłem z 2004 r. Oczywiście w 1.9 tdi ale na zwykłej pompie 110 km. Spalanie jest według mnie super. Tankuje za 100 zł i robię na tym 410/440 km i nie ślimacząc się tylko kiedy trzeba but w podłodze. Jeżdżę od lutego tego roku i zrobiłem do dzisiaj 18 tyś km. I naprawdę nic się nie dzieje Tyle co hamulce, rozrząd i olej
@Siusiak93: No jeśli chodzi o miejsce to jest taki +/- bo to nie ma tyle miejsca co np: typowy passat b5. Ale za to ma więcej niż taki Golf/A3. Wielkim plusem jest jego bagażnik :) wersja w hatchback ma naprawdę wielki Bagażnik i chyba to jest jego największy plus. No ja mam 185 cm / 95 kg i jakoś nie narzekam. Wiadomo jak ktoś wysoki wsiądzie na pasażera z tyłu to
@Siusiak93: jak może być małe to bierz Nissana Micrę K11 albo Almerę tej samej generacji, w benzynie bo do miasta nie ma sensu brać z gazem. W tej cenie powinny mieć dobre wyposażenie i ok stan techniczny. Części nie są drogie. Osobiście polecam Micrę 1.4 benzyna, rzadka wersja, ale warto poszukać bo ma fajnego kopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)