Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś podesłać jakiś link do buildu pod SRS który nie jest jakoś mega drogi? Chciałem grać pod The Baron, ale jak patrzę na jego ceny, to dłuugo mi zajmie zarobienie na niego. Najlepiej jakby był pod HP, bo będę miał zamiar kupić ten hełm, ale od biedy ES też może być.
#pathofexile
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reason21 Drogi ten hełm? I czy kupno chesta The coven czy jakos tak (ten z blood magic support, zeby zamienic clarity na haste) było dobrym pomysłem?
  • Odpowiedz
@marv0oo: Wiesz co , bardzo ciekawy ten armor jest co powiedziales , bo na +2 staffie bedziesz i tak mial scaftowany level 1 blood magic , ale nie jestem nadal pewny , poniewaz po co Ci w sumie blood magic na flesh offering itd, starczy many spokojnie , a belly of the beast faje duzooo HP i all resy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reason21 blood magic jest na SRS, a 7 lvl na vaganie po enchant troche mi zajmie xd Belly wydaje się byc ok, ale bez blood magic na broni wydaje mi się, ze ten moj jest lepszy
  • Odpowiedz
@Reason21: Da się jakoś oddzielić sockety z 4l do 2x2l? Bez tego nie da rady grać Immorthal call'a, a cały czas mi się robią 4l, a większość gemów albo blokuje się z CWDT.
  • Odpowiedz