Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
28lv, kissless virgin, 165 cm wzrostu, ryj jak ziemniaczek, broda jak u niemowlaka, wielkie zakola i przerzedzone wlosy. Ogolnie 1/10 pelna geba. Ostatnio bedac u rodzicow padlo pytanie kiedy sobie wybranke znajde. Naprawde czy oni nie wiedza jak ja wygladam? Nie piszcie mi tylko, zeby skoro jestem brzydalem to niech sobie znajde inna brzydka. Juz jeden paszczur, ktorego ogladam w lustrze wywoluje u mnie wymioty, drugiego nie zamierzam ogladac. A jeszcze bym sie rozmnozyl i przekazal te geny. Tego bym nie zniosl.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 25
  • Odpowiedz
  • 12
@CzarnaPigula mysle ze raczej im smutno i nie wiedza jak inaczej chlopaka popchnac do dzialania, niz dyskomfortem. Moze tata nie ma jaj zeby mu strzelic w morde i pomoc sie ogarnac i zaczac dzialac, zamiast sie uzalac..
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wszyscy muszą mieć fajne seks-life, zakładać rodziny, posiadać partnerów. Z opisu wyraźnie wynika, że jesteś genetycznym 'odpadkiem' jeżeli chodzi o atrakcyjność, ale życie nie musi ograniczyć się do seksu, dzieci, rodziny i kobiet. Żyjemy w czasach, gdzie każdy może znaleźć coś za siebie. Podróżuj, baw się, kształć rób co ci sprawia przyjemność, a nie narzekasz i marudzisz bo akurat w jednym ci nigdy nie wyjdzie. Nie rozumiem ludzi,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie brzydota jest sprawcą Twojej samotności, lecz #!$%@?. Jeśli byłbyś interesującym, MĘSKIM, troskliwym, uważnym, odważnym, szczupłym facetem odnoszącym sukcesy życiowe, to mógłbyś wybierać wśród kobiet. Lvl 28 to już wiek, gdy obie strony, jeśli są poważne, rozsądne i wartościowe, szukają czegoś więcej niż uroda. Popracuj nad sobą, zamiast użalać się. Do roboty.
  • Odpowiedz