Wpis z mikrobloga

Ciekawe, co oni mają zamiar znowu dodać.
Breloczek do broni ... z StatTrak-iem™
Do kolekcji, brakuje tylko kolorowych łusek.
Powinni dodać 128tickowe serwery, chińczycy już na nich grają.
#csgo
  • 11
@Pawci0o: Dlatego CS 1.6 > CS:GO

W 1.6 mogłeś mieć skina jakiego tylko chciałeś - wystarczyło zmienić parę plików w folderze z grą. mało tego - mogłeś sobie nawet podmienić dźwięki wydawane przez broń!
graffiti? mogłeś ustawić sobie dowolną grafikę i używać w każdej rundzie bez obaw czy przypadkiem nie przekroczysz limitu użyć.

Nerfy Twoich ulubionych broni? w 1.6 ten problem nie istniał, bronie miały stałe statystyki i nikt w to
@Pawci0o: Wydaje mi się, że mimo wszystko valve musi się trochę spiąć, tak jak musi to zrobić intel na rynku procesorów, bo widząc statystyki to valve wypada coraz gorzej jeśli chodzi o widzów na twitchu jak i graczy. Pojawiła się alternatywa dla csa w postaci pubg i okazał się wielkim sukcesem, także moim zdaniem valve przestanie odpierdzielać syf czysto marketingowy tj. wprowadzanie nowych skórek/noży/rękawiczek/breloczków, a zacznie coś robić, żeby poprawić grywalność.
@szczepan-szczypawa: no tak, pierwszy krok ku temu to nerf tec-9. super zmiana. jeszcze kilka nerfów i pistolety staną się kompletnie bezużyteczne, każdy będzie na poziomie glocka. a potem znerfują glocka, bo będzie zbyt potężny biorąc pod uwagę cenę.

W CSie trudno poprawić grywalność, bo z góry jest nałożony pewien schemat, bo jest z góry narzucony taki a nie inny model rozgrywki (CT broni, TT atakuje). Jedynymi zmianami na plus może być
@StarryBarry: Nie wiem czy kojarzysz grę League of Legends. Ta gra wszystkim by się znudziła i nikt by w nią nie grał, gdyby nie ciągłe nerfy/wzmocnienia i reworki, które powodują to że grając w lola rok później grasz jakby w nową grę. W csie podoba mi się, że ożywione zostały takie bronie jak p90, mp7, uzi, fiveseven i shotguny. Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby valve nie bało się ingerować
@szczepan-szczypawa: valve jest już pod ścianą, wystarczy zobaczyć na twitch
- lol 140k
-dota 300k
-pubg 145k
-cs 20k.
Moim zdaniem to ostatni moment na obudzenie się valve w sprawie csa, bo w przeciwnym razie cs wymrze śmiercią naturalną. Podobno w najbliższym czasie ma się pojawić source 2 i te serwery 128tickrate, więc jako weteran csa jestem dobrej myśli.
@szczepan-szczypawa: kojarzę League of Legends, jednak zupełnie nie wiem na czym polega rozgrywka, nigdy w to nie grałem.

CS 1.6 przez wiele lat nie doczekał się żadnych zmian, a graczy nie ubywało. Może to specyfika rozgrywki. W CSie łatwo załapać zasady gry, jednak nie jest tak łatwo zostać dobrym graczem. Easy to learn, hard to master.
no tak, pierwszy krok ku temu to nerf tec-9. super zmiana. jeszcze kilka nerfów i pistolety staną się kompletnie bezużyteczne, każdy będzie na poziomie glocka. a potem znerfują glocka, bo będzie zbyt potężny biorąc pod uwagę cenę.


@StarryBarry: ty nie rozumiesz, ze zmiany robi sie pod prosow, a nie pod takie gowna z silvera jak ty ktore tylko plakac potrafia