Wpis z mikrobloga

@DeafSilence: fajna sprawa te tunery, zwłaszcza przy wymianie strun, nie ma to jak kilkoma przyciskami wszystkie obluzować, poobcinać, założyć nowe i znowu kilkoma przyciskami ponaciągać wszystkie i to od razu do stanu nastrojonego ;). Na dodatek klucze są blokowane więc trzymają w od razu, może lekko się poluzują jak to nowe strunki ale lekko ponaciągać i jest gotowość do grania

negatywne opinie na temat tych tunerów wychodzą raczej z ust januszy
@hefpiot: o widzę, że siedzisz w temacie. Ja od siebie powiem tyle, że wygląda to strasznie fajowo i jest wygodne w opór. Tylko, że kosztuje tyle co pół mojej gitary (tronical to 200 juro o_o). Zrobionej w chinach. Którą w sumie wysyłam na reklamację :(
@DeafSilence: ja miałem od razu w gitarze, tylko chyba nowszą wersje niż to co pokazują Andertonsy, gitarka Gibson Les Paul Classic 2015. żeby nie było tak kolorowo to klucz od struny E ma uszkodzoną zębatkę i musi się odpowiednio ustawić żeby korzystać z automatycznego strojenia :/ nie interesowałem się wymianą a gitara jest mi potrzebna do pracy więc opcja odesłania na gwarancję nie wchodzi w grę xd