Wpis z mikrobloga

Halo, różowe od #pokazkosmetyczke! Jakie produkty marek premium używacie, polecacie i uważacie, że są warte swojej ceny?

Mówię oczywiście o markach typu Estee Lauder, La Mer czy Lancome, a nie jakichś droższych z Rossmanna. Chętnie dowiem się czegoś o kolorówce i produktach pielęgnacyjnych do twarzy.
#pytanie #kosmetyki
  • 11
  • Odpowiedz
@Shanny hm może nie są z tej najwyższej półki, ale mając do wyboru wybrałam te i jestem bardzo zadowolona. Id bare minerals puder sypki (ogólnie wszystkie produkty) oraz SMASHBOX
Podklad do twarzy studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Foundation. Również mają godne polecenia róże. Wcześniej testowałam produkty droższych marek, ale te dla mojej cery okazały się idealne.
  • Odpowiedz
@Shanny: Maseczka Antipodes Aura Manuka Honey Mask - absolutnie warta każdej złotówki (130-140 zł). Świetny skład, b. dobre nawilżanie i wygaszenie krostek i niedoskonałości.
Paletka cieni Too Faced (miałam również Urban Decay, ale te strasznie się osypywały).
Sprawdź również markę Phenome - mają świetne składy. Używam obecnie szamponu+odżywki i ten zestaw jest świetny, ale dużo dobrego słyszałam też o peelingu enzymatycznym oraz masce z białej glinki.
Jeśli potrzebujesz nawilżenia, polecam maskę
  • Odpowiedz
@Shanny: @aldrig: dodaję komentarz, żeby jutro wrócić do tego wpisu i Ci odpowiedzieć; będę się pakować na wyjazd służbowy, więc kosmetyczka będzie pod ręką. :-)
  • Odpowiedz
@brika: Mam Semi Sweet - prezent od niebieskiego, więc kolory tak średnio mi leżą (a przynajmniej nie wszystkie). Pigmentacja świetna, kolory nasycone, fajnie się blendują, nałożone na bazę są praktycznie nie do zdarcia. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. A Ty dokładnie jaką masz?
  • Odpowiedz
@piglet ja mam sweet peach. może dostalam jakiś wadliwy egzemplarz. matowe cienie mają słabą pigmentację i się osypują. brokatowe są natomiast cudowne - nie mam im nic do zarzucenia.

własnie chocolate bary strasznie mi się podobają. może po następnej wypłacie dam im szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shanny ode mnie :

UD 2, 3, smokey - niektóre się osypuja, ale są bardzo trwałe, pięknie się na oczach prezentują. Czuję się dobrze w tych kolorach.
KVD - pedzle super, paleta do.oczu i twarzy moje faworytki. Mocny pigment, super jakość. Kat była moja pierwsza lepsza paleta i ciężko jest ja przebić.
Too faced -semi sweet i bon bons. Różowa to moja ulubiona. Cienie się fajnie rozprowadzaja. I paletka do.konturowania sweet peach.
  • Odpowiedz
@Shanny ja się przerzucilam z podkładów rossmannowskich na te z wyższej półki. Aktualnie mam MACa, Urban Decay i Estee Lauder. Nigdy nie wrócę do tych średniopolkowych.
  • Odpowiedz