Wpis z mikrobloga

@Vasek: Teraz w warriorze nawet tak dobra karta jak Grommash nie gra, więc wątpię że ktoś to będzie grał w poważnych deckach. Ale karta jest chociaż zabawna w przeciwieństwie do tych książąt który jeśli nie masz kart za x many to ich nie masz i wuj.
@Morgesztern: Grommasz nie gra, bo wolny warrior (aka kontrolny) nie ma w ogóle sensu przy jade druidzie. A do aggro decków grommasz jest zbyt wolny. Po tym dodatku może kontrol woj wróci.
@Vasek: Wiem, zawsze mówię, że to Jade Druid jest odpowiedzialny za brak kontrolnych decków, ale co tam, ludzie i tak powiedzą, że pirat to największy rak HSa etc. Mam nadzieje, że w KotFT Jade druid umrze w mękach. Jeśli to się stanie to być może takie karty jak Grommash właśnie wrócą do łask.
@Vasek: Wystarczy spojrzeć na statystki, w pojedynku jade vs taunt warek, druid ma chyba 70% WR. Nie może być tak że jest talia którą nie może wejść na fatigue i do tego z każdą kolejną rzuconą kartą jego miniony rosną.
W ogóle w tej mecie nic poza magami mnie tak nie irytuje jak druidzi. I ci aggro, i ci jadowi.
@Morgesztern: Znaczy nie mam problemu z Jade Druidem, bo na poczatku te golemy to gówniaki są. Do 6/6 można przeżyć, później robi się hardcore dla kontrolnych decków :D
@Vasek: Obecnie nie gram kontrolnymi deckami więc mecze vs Jade mnie jakoś nie bolą, tylko po prostu nie lubię tej talii. Co innego to gra vs mag. Wtedy to nieważne czym gram to i tak czuję się dymany tura w turę. Chyba, że akurat gram pirate warriorem, wtedy to ja rozdaje karty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)