Wpis z mikrobloga

#xiaomi #ibuygou #aliexpress #chiny #pocztapolska
No co tam Mireczki kochane bo u mnie nie wiem co się dzieje. Paczka idzie z ibuygou przy pomocy EU Packet (teoretycznie paczka przepakowana w Austrii i wysłana do mnie). Oczywiście trafiło do kochanego WER Zabrze i nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie ta podwójna kontrola celna. To jakaś nowa usługa "jak przeszło przez kontrolę to damy jeszcze raz bo lubimy twoje pieniądze" czy nie ma co sobie tym zawracać głowy?
źródło: comment_TaFlRMglqvZPgiA1udgc2doELLg7Bnte.jpg
  • 22
@rybeczka: No dwa Redmi Note 4 więc pewnie to uznają za "coś droższego". Szczerze to pierwszy raz zamawiam coś wykraczające poza 100 zł z Chin. Co do nich napisać? Skany, przelewy czy póki co dopytywać się o paczkę?
@hotkluseczka po pierwsze primo: kozak nick! ^^ po drugie primo: powiedz mi czy twoja paczka też szła przez Wiedeń i leżała tam jakiś czas? Bo moja kamerka też z ibuygou wisi w Wiedniu od 27.07 :/ i się zastanawiam czy w ogóle ruszy :/ bo Xiaomi z gearbestu leży tam od 13.07 :(
Jeżeli zaczekam na list, to wypełniam, skanuje, odsyłam mailem z dowodami i tyle. Jak to wygląda w przypadku jeśli już teraz przed przyjściem dokumentów pisałem do nich co jest w paczce + wysłałem skany?