Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody, kilka promocji.

Gearbest:
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB czarny w cenie 129,99$ z kodem R32X (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/128 GB niebieski w cenie 479,99$ z kodem XMWMi6Blue (bez refa)
Xiaomi Power Bank Mi 20000mAh w cenie 25,99$ z kodem POBAX (bez refa)
Słuchawki bezprzewodowe QCY Q29 w cenie 35,99$ z kodem GBQ29PRO (bez refa)
Ultrabook Jumper Ezbook 3 4/64GB w cenie 189,99$ z kodem EZBOOK3 (bez refa)
Tablet CHUWI Hi12 w cenie 229,99$ z kodem CWHi12 (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 296,99$ z kodem XMIVCHK (Bez refa) - magazyn HK
i na koniec dla nowych klientów:
Szczoteczka soniczna Xiaomi SOOCAS X3 w cenie 38,99$ z kodem NEWONLY (bez refa)
a ten kod nadal aktywny:
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 399,99$ z kodem Mi6PLs3 (bez refa) - w razie czego możecie też użyć Affxm6 jesli kod przestanie działać na 409,99$

Banggood:
Powerbank BlitzWolf BW-P3 10000mAh z QC 3.0 w cenie 19,99$ z kodem 19BWP3(Bez refa)
Gimbal FY FEIYUTECH C 3-osiowy w cenie 109,65$ z kodem 15VC (bez refa)
Kamera sportowa Eken H9 w cenie 31,99$ z kodem BGXYH9 (bez refa)

Ten sam gimbal w Tomtop ( ͜͡ʖ ͡€)
Gimbal FY FEIYUTECH C 3-osiowy w cenie 89,99$ z kodem FYCSM50 (bez refa)
Kamera sportowa Andoer Q3H 4K w cenie 33,99$ z kodem Q3HRC10 (bez refa)

Cafago:
Xiaomi Redmi Note 4X 4/64GB czarny/złoty w cenie 153,13$ z kodem WZPZ0020B (bez refa)

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Obserwuj nas na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #cafago #tomtop
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody, kilka promocji.

Gearbest:
Xiaomi Redm...

źródło: comment_5JgLV5tYgDLk2lqZx1xKdWQOd1N5O47s.jpg

Pobierz
  • 26
Wołam zainteresowanych (116) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @lastek @
Podłącze się do tematu gdzie polecacie naprawić chińskie sprzęty? Padło mi ładowanie w tablecie i nie wiem gdzie się z nim udać.
@Stulley_Muntari: to link bezpośrednie, zazwyczaj dodawałem formułkę w opisie

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.


@Peran7: MI Center Wrocław, a jak jesteś ze wschodu, to Mireczki polecały serwis
@rybak_fischermann kiedyś bawiłem się lutownica ale teraz to za bardzo trzęsą mi się ręce( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam obawy co do tego czy to tylko gniazdo. Po podłączeniu ładowarki z tabletu zaczyna śmierdzieć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybak_fischermann: W wawie kojarzysz jakiś serwis xiaomi?
Chciałbym by mi redmi note 3 pro wytrzymał jeszcze z pół roku ale też nie chcę bulić majątku za samą diagnozę i mieć jakąś gwarancję, że jak za miesiąc by mi coś siadło co wymienili to zrobią to.