Wpis z mikrobloga

AKTUALIZACJA V3

Jaca na rozmowie u psychologa: Wracam do domu , po 10 godzinach #!$%@? na budowie, a moja konkubina #!$%@? w 3 dupy , drze #!$%@? że nie ma obiadu i muszę jeść kiełbasę sprzed tygodnia, w dodatku 2 łysych pół głupków , koledzy mojego przyszywanego syna siedzą na mojej kanapie gdzie zazwyczaj odpoczywam, i robią z siebie debili przed laptopem, za parę żetonów które im ktoś rzuci. Wszystko to jest niczym, gdyż za chwile mają nas stamtąd #!$%@?ć gdyż przez syna mojej konkubiny wybijają nam szyby, policje mamy co 12 godzin na chacie a i kurator raz na 3 dni wpadnie. Jakieś #!$%@? rzucają nam w okna jajkami, ,po czym wybijają nam szybe w oknie a jebniety synalek mojej konkubiny zaprasza jeszcze 2 randomowych typów którzy przynoszą 50 piw. Niech pan nie myśli że to się działo w dzień , gdzie tam! To była 3 w nocy, za 2 godziny wstawałem do roboty. Nie Minął tydzień a u mnie w domu nadal eldorado, przynajmniej raz dziennie wpada policja, wczoraj to nawet straż pożarna i karetka była. Nie mamy łazienki bo syn Gochy wymyślił sobie żebyśmy ją zrobili, ale tylko ją #!$%@?śmy. Te głupki nadal siedzą na mojej kanapie, jeden to nawet sobie brwi zgolił. Jest jeden plus, mój przyszywany syn wpada raz max dwa dziennie po kase jak jakiś alfons do burdelu, a tak to go nie ma, ale to i tak nie zmienia sytuacji, mijają kolejne tygodnie łazienka nadal #!$%@? nie mam nawet gdzie się umyć po pracy, a jak wracam to nigdy nie wiem kto akurat będzie siedział na mojej kanapie. Służby porządkowe u nas na melinie to już codzienność. Wpadają do nas jacyś podobno znani ludzie ja ich tam nie znam ale pan pewnie kojarzy, Małysz , Pezet, Wojewódzki ostatnio to nawet jakiś Duda i Szpilka byli, odwiedziła nas też ostatnio jakaś duża stacja telewizyjna TNV czy coś takiego, to im kawał o pługu opowiedziałem bo co miałem zrobić. Jedyny plus tej całej sytuacji że ten największy głąb Baobab w końcu zniknął nie wiem czy go przymkneli bo spotykał się z 13 latkami czy co #!$%@? mnie to obchodzi szczerze mówiąc .Syn mojej baby zarabia ponad 100k miesięcznie a i tak to ja ją muszę po części utrzymywać, w naszym mieszkaniu dalej nie ma okien.. I PAN NADAL MYSLI #!$%@? ZE TO JA MAM PROBLEMY PSYCHICZNE?
#danielmagical
  • 5