Wpis z mikrobloga

@Ashram654: @krzyk4cz: moj samochód dostał strzała z wiatrówki w tylną szybę, bo uwaga: stanęłam na miejscu parkingowym, na którym staje zawsze jakiś Janusz-handlarz i zajmuje jeszcze z 5-10 miejsc obok dla swoich aut. Osiedlowy strażnik postanowił zrobić z tym porządek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mi kosiarz trawy #!$%@? kamieniem przy prędkości 100km/h pozdrawiam


@krzyk4cz: #!$%@?, raz szedłem poboczem(dworzec kolejowy koło mojej wsi jest poza terenem zabudowanym, co zrobisz) i jechał tir 70-80km/h i najechał na jakiś kamyk na asfalcie.

#!$%@? przeleciał mi koło ucha. I tak już parę lat jak trzeba tamtędy przejść to chodzę tym poboczem prawie że w rowie, chociaż nie wiem czy to coś da...
  • Odpowiedz
@krzyk4cz: No najgorsze, że przecież tego nie przewidzisz. Nie jest to żadna żwirówka ze znakiem ostrzegawczym, tylko jakiś kamień z pobocza zasypanego żwirem.

Wniosek? Nieważne co będziesz robił, jak przyjdzie na ciebie pora to i tak umrzesz od jakiegoś losowego incydentu i nic na to nie poradzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ashram654: Współczuje. Tez tak miałem kiedyś przy 90km/h i w czasie jazdy między dwoma tirami. U mnie na szczęście był mały prześwit, więc dałem radę zjechać na pobocze.
  • Odpowiedz