Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu pisałem, że oddaje telefon do serwisu i ma być gotowy do 2 dni.

I faktycznie. Wczoraj już go odebrałem. Wymieniona płyta główna, znowu 2 lata gwarancji na płyte (czyli praktycznie na cały tel). Do tego nie mam softu od playa, tylko czysty od LG ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czuje dobrze.

PS LG G4 to nie jest już flagowiec, ale jak przez kilka dni używalem SGS2 to myślałem, że mnie szlag trafi.
A te tanie gówno androidy chyba są na podobnym poziomie wydajności, więc się nie dziwię ze tyle hejtów się sypie na androida vel mułoida xD

#lg #seriws #chwalesie
  • 10
@Solitary_Man: dzień. oddałem 1.08 a odebrałem 02.08 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

fakt, ze dałem prosto do centrum serwisowego na marynarskiej w wawie, bo tam miałem najbliżej. Nie wiem czy to na miejscu to naprawiają, ale czytając opinie na mapsach to nie jestem wyjątkiem w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ninetyeight: Pamiętam jak przesiadałem się z Gio na s2 to też był spory skok wydajności.
Niestety wszystko się robi cięższe i stare sprzęty nie dają rady. Kiedyś Youtube działał na 128mb ram spokojnie. teraz radio internetowe nie chce chodzić płynnie na lapku z 256mb xD
Ale dalej sprzedają telefonu z 1gb ram. a pozniej ludzie płaczą, bo się tnie.

@Solitary_Man: też się nastawiałem tak do 2tyg. Mają u mnie sporego
@hpiotrekh: sam ostatnio g4 oddawałem, miał drugi raz wymienianą płytkę główną. wysłałem w czwartek, z powrotem był we wtorek. Ale niestety, w sobotę siedzę, klikam i nagle telefon zrobił się czarny. Padł... jutro kolejna wysyłka.