Wpis z mikrobloga

Napiszę to raz jeszcze bo wcześniej było za ostro... Płytkim i niskim jest organizowanie zbiórki dla chorego dziecka grając na uczuciach ludzi, którym winnym jest się obecność na tego typu streamie. Szanowny Pan Magical powinien siedzieć i sączyć tam wraz ze swoimi przyjaciółmi Kubusie bo tego się oczekuje, a nie uciekniecie i pozostawienie transmisji, żeby żyła "własnym życiem" polegająca na obrażaniu jego rodzicielki. Pieniądze ze zorganizowanej spontaniczne zbiórki=/= Własne przelane pieniądze na cel. Zachowaniem tym pokazuje, że nie szanuje swoich widzów i osoby przelewające mu pieniądze, aby jako pośrednik przelał je do rodziców chorego dziecka. Jako osoba dorosła powinien potrafić zorganizować swój czas na tyle, aby brać czynny udział w owym przedsięwzięciu, a nie uciekać po ustawieniu celu i obawiać się tylko o swój tyłek czy znów niepełnoletni przybędą spożywać alkohol. Sprawy prywatnej załatwia się przed taka transmisja lub po niej, a nie w jej trakcie. Akcja ma na celu tylko pokazanie ALE JA JESTEM DOBRY ZEBRAŁEM PINIONSZKI DLA DZIECIAKA bo wiadomo jak w najbliższej Uwadze TVN zostanie mu obsmarowany tyłek, dlatego tez wcześniej stara się zrobić coś, aby później wybielić swój wizerunek
#danielmagical
  • 7
@BagietkowyStworek: pierwsze primo jego prywatne sprawy to wizyta w makdonaldzie, zjedzenie powiekszonego podwojnego zestawu dla grubasow i czasami zrobienie zdjecia z 14 latkiem koczujacym pod jego domem. po drugo, kazdy wie, ze hemoroid nie szanuje swoich widzow.
@Hubu999: Tu nie chodzi czy pod publikę czy nie tu chodzi o jego #!$%@? zachowanie bawiąc się emocjami ludzi bo jakbyś nie zauważył OBIECAŁ im i powinien robić wszystko, aby cel został zrealizowany, a nie #!$%@? z domu wrócić za dwie/trzy godziny posiedzieć na laptopie i dopiero może wtedy jakiś kociołek z piccolo bo przecież dziś sprawy prywatne i musi kupić składniki bo wczoraj na to czasu nie było