Wpis z mikrobloga

Dawno nie było dużej misji... czas to zmienić!

Proponuję na czwartek (jutro) około 20 (dokładną godzinę podam jutro) P O T Ę Ż N Ą misję z bradley'ami, może Abramsami, medevac oraz CAS w postaci RAH-66 Comanche ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

o ludzie, nawet nie wiecie ile godzin siedziałem, testowałem i na końcu modyfikowałem heli/CAS, by:
a) nie był bezużyteczny/z kartonu/latającą kupom
b) nie był w stanie wykonać samodzielnie misji w 2 minuty, rozwalić pół mapy po czym wrócić do bazy i wybić resztę swoich (czarnoruś, never forgetti #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

bo w sumie tylko takie dwa typy są w armie.
Więc, w ogromnych bólach zmodyfikowałem tego armowego. Myślę, że to wypali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takistan. W jakiś sposób damy limit czasowy, by nie było sytuacji jak ostatnio w takistanie/czarnorusi, że jakaś ekipa przez godzinę siedzi i nic nie robi. Myślę, że ostrzał artyleryjski załatwi tą sprawę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Kto chętny, proszę się zgłaszać tu i na grupie steam (będzie wątek odnosnie misji, jak nie ma to zaraz będzie :p). Proszę zgłosić się kto chce mieć jaką rolę, w szczególności dowódcy / medevac. Dowódcy będą sobie dobierali ludzi kto gdzie pójdzie.
Jest miejsce dla głównodowodzącego (może Iter jak będzie chciał, albo ktoś chętny).
Wszelkie sugestie mile widziane.
No i jak to przy dużych misjach, musi być te minimum 30 osób byśmy wystartowali. A że na grupie jest ponad 90 osób, to spodziewam się przynajmniej 50% frekwencji (banhammer już się rozgrzewa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ).

Sory że ostatnio mało większych misji jest, no ale zabiera to dużo czasu a nie mam go ostatnio za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#armaforces #arma3

O której start gry? (30 min przed startem WSZYSCY muszą być już gotowi i na ts!)

  • 19:00 (18:30 zbiórka) 9.8% (4)
  • 19:30 (19:00 zbiórka) 2.4% (1)
  • 20:00 (19:30 zbiórka) 24.4% (10)
  • 20:30 (20:00 zbiórka) 9.8% (4)
  • 21:00 (20:30 zbiórka) 12.2% (5)
  • 21:30 (21:00 zbiórka) (?) 4.9% (2)
  • 22:00 (21:30 zbiórka) (wtf) 36.6% (15)

Oddanych głosów: 41

Madin5 - Dawno nie było dużej misji... czas to zmienić!

Proponuję na czwartek (jut...
  • 27
@Lerla: Zauważyłem Twoją długą nieobecność, z jednej strony trochę szkoda, ale z drugiej to nic Cię za bardzo nie ominęło. I widzisz, akurat jak wrócisz to niedługo później chciałbym jedną dużą misję poprowadzić, to mam nadzieję, że się akurat załapiesz. :)
@Jakses: Chcesz powiedzieć, że nie wesprzesz Steppena w Alphie? :D Nie możesz go tam samego zostawić. ;)