Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

@passa_bola here. Z góry mówię że to rozdajo nie jest dla plusowej atencji.
Założyłem własny biznes, który powoli się rozkręca i chciałem Was prosić o porady co mógłbym poprawić w wyglądzie strony, usprawnić w działaniu, co dodać, a co usunąć, itp. itd.
Przerobiłem pod siebie gotowy szablon firmy, która dostarcza usługi dla sklepów internetowych. Pomysł był taki, żeby nie było ataku kolorów i wyskakujących okienek, żeby nie dostać epilepsji, wolałem własnie przejrzysty, jasny wygląd.

Jak już wcześniej napisałem nie robię tego dla plusów, bardziej jest to dla mnie informacja co poprawić, ale żeby nie było, że Poznaniacy to sknery, to wśród osób które zaplusują rozlosuję jedną z którą się skontaktuję na PW i wyślę produkt ze sklepu na mój koszt (skontaktuję się żeby ustalić co by mu/jej się przydało). Dodatkowo wśród osób, które w komentarzu podsuną pomysł/uwagę po której najdzie mnie (o kurde! rzeczywiście tego brakuje!) też wyślę coś po skontaktowaniu się.
A że jestem prawilny Mirek to dla każdego kto coś zakupi, i napisze w uwagach do zamówienia swój nick z Wypoku oraz tajne hasło "Usuń konto!", otrzyma 5% zniżki.

www.superczyste.pl

#rozdajo
  • 17
@super_czyste: Pierwsze co mi się rzuca w oczy, to logo i napis:
Profesjonalne środki czystości" (na stronie głównej) są trochę źle wyskalowane (być może na moim laptopie), ale spróbuj trochę pogrubić te litery, albo zrobić je trochę większe. No i daj bardziej je bliżej punktu środka "Super Czyste", bo są trochę przesunięte w lewo.
@super_czyste: Spoko stronka, na plus to, że od razu widać koszty wysyłki i kontakt. Na co zwróciłam uwagę to to, że czasem pojemność jest podana jako 5l, a czasem bez spacji. Chciałabym na przykład kupić płyn do dezynfekcji rąk - 5 l i w wyszukiwaniu i tak podaje mi inne pojemności.
Apropo tego płynu (bo i tak go kupuję od czasu do czasu w pracy) to pokazuje mi, że macie tylko
@damroka17: tak, to że jest raz pojemność podana ze spacją a raz bez to to są błędy które na bieżąco poprawiam, bo też mi się to rzuca w oczy :)
Trochę mnie denerwuje sposób wyszukiwania, bo wpisując "MC 550", bo tego środka szukam, pokazuje mi wszystkie produkty z frazą "MC", muszę pogadać z firmą czy można to zmienić jakoś.
SP22/005 czekamy na dostawę od TENZI, więc obecnie jest 0 szt, ale