Wpis z mikrobloga

@Sanctified90: Zajebiste myślenie, skoro osoby które są trzeźwe też giną, to co za różnica czy będę #!$%@? czy zjarany, jak będę prowadził. Nie życzę Ci stracić kogoś ważnego z ręki tak bezmyślnego kierowcy, o myśleniu podobnym do Twojego. Ty przynajmniej z doświadczenia wiesz, bo bynajmniej jest wzmocnieniem przeczenia.
  • Odpowiedz
@fnaczek: @PomaranczowyKrol: @r5678: nie zaburza funkcji motorycznych? Nie upośledza koncentracji? Co? xD
Jaram mnóstwo zioła i nigdy nie wsiadłam za kółko na haju właśnie z tego powodu, że zioło otępia i ogłupia. Jeżdżenie samochodem to nie jest zabawa, a przez ludzi z takim myśleniem codziennie dochodzi do tragedii.
  • Odpowiedz
@Bhilobun: O czym Ty gadasz.. do jakich tragedii dochodzi ? Jakie codziennie ? Jeżeli już jest jakiś wypadek to z reguły ludzie są poza marihuaną pod wpływem innych substancji. A co do działania to zależy ile spalisz, w jaki sposób, jakie, w jaki sposób było przechowywane, oraz pod jaki efekt było uprawiane pomijając już same odmiany. Na prawdę można uzyskać efekt jaki się chce. Zioło to nie tylko kanapowce że
  • Odpowiedz
@PomaranczowyKrol: to, że tobie się wydawało, że w porządku jechałeś, to nie znaczy, że realnie tak było. A ten gównotest tam niczego nie udowadnia, wyskoczy Ci dziecko na drogę, a Ty zareagujesz kilka sekund za późno, bo musiałeś się naćpać przed prowadzeniem auta. Używki są dla odpowiedzialnych ludzi, jak nie jesteś odpowiedzialny i nie masz wyobraźni to sobie daruj używki.
  • Odpowiedz
@laress: nie boję się jeździć z palącymi kierowcami, odkąd spróbowałem pograć w gry zręcznościowe w czasach, gdy jeszcze popalałem. Uzyskiwałem w zasadzie identyczne wyniki, jak "na trzeźwo". Po alkoholu wyniki były bardzo słabe, widać było, że ma on bardzo duży wpływ. Zielsko ma praktycznie zerowy. Reaguje się prawie normalnie, ale odbiór własnych reakcji jest inny (palącemu wydaje się, że robi wszystko dużo gorzej). Po alkoholu jest odwrotnie - reakcje są
  • Odpowiedz
Przeraża mnie ilu jest zwolenników prowadzenia auta pod wpływem marihuany, nawet jak im dasz dowód w postaci filmiku to i tak nie przetłumaczysz tym ptasim móżdżkom. Jaram na co dzień zielsko, ale nigdy w życiu bym nie wsiadł za kierownicą jakiegokolwiek pojazdu.
  • Odpowiedz
skupienie i czas reakcji po jaraniu nie maleje, ale się zwiększa


@PomaranczowyKrol: o gościu XDDDDDDDDDDDDDDDD ale Ty wiesz, że tu jest mowa o marihuanie, a nie amfetaminie czy kokainie? Zresztą, są ludzie którzy dokładnie to samo co Ty mówią o alkoholu, też im przyznasz rację? W końcu niektórzy twierdzą, że po piwku mają lepszą motorykę dzięki lekkiemu rozluźnieniu mięśni.
  • Odpowiedz
@papafranku: Nie #!$%@?, wcale nie uzależnia, mieszkałem w internacie 4 lata i widziałem jak #!$%@?ło ludziom którzy bakali codziennie, a potem zostali odcięci na kilka dni, bo gościa który sprzedawał nie było. Nerwowi, ciągle #!$%@?, #!$%@? tylko, że by zajarali. Od kompa można się uzależnić, od zakupów, czy nawet od obgryzania paznokci, a trawka oczywiście magicznie nie powoduje uzależnienia psychicznego. O tym że można prowadzić auto pod wpływem też nie
  • Odpowiedz
@laress: tez tak jeżdżę, po mj lepiej jeżdżę niż na trzeźwo :) większe skupienie to raz a dwa to, ze na trzeźwo to bym zabrał prawko 80% społeczeństwa, za bardzo mnie #!$%@? kierowcy. Nie wiem jakim prawem ktoś Wam dał prawko, ja bym nie dal Wam nawet prawa jazdy na rower jak widzę co tu się #!$%@?. Gorzej niż w chlewie. Tfu.
  • Odpowiedz