Wpis z mikrobloga

Mirki jak wygląda sprawa z używanymi jako taxi mercedesami z Niemiec? Tak sobie patrzę ogłoszenia na mobile.de i trochę jest tych aut nawet z powiedzmy około 2007 roku w cenach po 3k euro? Niby przebiegi mają po 500k ale wiadomo że te silniki dają radę o wiele więcej Mimo wszystko jakoś za tanio mi się wydaje ale może się nie znam? Ktoś ogarnia czy warto? #mercedes #auto #samochody #mechanikasamochodowa
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@wuju84: właśnie dlatego pytam kogoś kto się orientuje bo mam podobny pogląd na takie auta Z drugiej strony myślisz że auta sprowadzone do Polski z przebiegiem 200k naprawdę tyle przejechały? Bo ja myślę że pewnie drugie tyle
  • Odpowiedz
@wuju84: co ty w gadasz, jeśli były robione wszystkie rzeczy na bieżąco to jest w pełni sprawny, w aucie każda rzecz jest wymienna, kwestia serwisu tylko, do tego niemieckie taksówki jak i polskie muszą częściej przechodzić przegląd, a u Niemców połowa naszych aut by go nie przeszła
  • Odpowiedz
@BajerOp: bierzesz pod uwagę opłacalność wymiany "wszystkich rzeczy" w samochodzie który przejechał pół miliona? tym bardziej ktoś kto chce sprzedać takie auto nie wymienia "wszystkich rzeczy". zużycie każdego jednego elementu po takim przebiegu jest tak duże że to proszenie się o wydatki. Sam silnik może przejechać te pół miliona ale samochód to nie tylko silnik.
@JohnnyLuc: szukaj zatem czegoś z realnym przebiegiem, wiadomo że 10 letnie auto w
  • Odpowiedz
500k i więcej to wytrzymywały starsze raczej silniki merca.


@wuju84: sorry ale 500k przebiegu to ma co drugi samochód w polsce, rozejrzyj się na ulicach:) 500k to dużo??? przecież większość 10-letnich diesli na otomoto ma tyle przebiegu, ludzie to kupują aż miło.
  • Odpowiedz