Wpis z mikrobloga

Dowód na to, że w rękodziele nie ma dwóch identycznych przedmiotów. Sarna malowana z tego samego zdjęcia co poprzednia, szkic nawet "kalkowany" od poprzedniej. I co? I wyszła kompletnie inaczej. Najważniejsze jednak, że odbiorcy się podoba :) Poprzednią można sobie obejrzeć pod tagiem #arteminime
#zwierzaczki #chwalesie #sztuka #rekodzielo
Ixiliam - Dowód na to, że w rękodziele nie ma dwóch identycznych przedmiotów. Sarna m...

źródło: comment_y9sTpfOla0KoJJSTIKlo3EGKIBm97GCO.jpg

Pobierz
  • 16
@shutafucka: Sama tnę :) Zaczynało się od gałęzi lipy i bliżej nieokreślonego drewna wykradzionego z drewutni mojego niebieskiego, potem to już jak mi się jakaś gałąź spodobała to zbierałam. W większości nie znam gatunku drewna na którym maluję, choć lipę umiem już rozpoznawać, zdarzało mi się też malować na brzozie, bo dobrze sezonowana (żeby kora nie odłaziła) jest na prawdę całkiem fajnym drewnem. A teraz do pokrojenia czekają jeszcze wersje exclusive
@Radeg90: Średnio jeden obrazek zajmuje mi około godziny pracy, czasem mniej, czasem więcej, to już zależy od stopnia skomplikowania wzoru i tego, jak bardzo muszę się przykładać do oddania podobieństwa ;) Co innego randomowa sarna czy panda a co innego ukochany piesek pańci.
@shutafucka: Dzięki :) A drewno polecam, bardzo przyjemny materiał, wdzięczny :) Bardziej w kierunku rzeźbienia czy np. malowania albo wypalania? Do rzeźbienia polecam właśnie lipę, miękkie i plastyczne drewno, na początek idealne i często wybierane :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@adgebworthy: Ok, z tym się zgadzam. Zazwyczaj albo niesamowity talent albo 20+ lat praktyki. U mnie póki co jakieś cztery lata i to niezbyt intensywne. Poza tym zazwyczaj nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia na to, żeby powtarzać wszystko co do każdego szczegółu :) Choć rzeczywiście chciałabym kiedyś dojść do takiego poziomu, żebym potrafiła powtórzyć wzór. Tylko tu wchodzą jeszcze właściwości materiału, używanie tych samych farb, warunki pracy (w tym wilgotność powietrza)...