Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
chciałem spytać się jak byście zareagowali.

Byłem na weselu z różowym ( ( ͡º ͜ʖ͡º) )z którego zmyliśmy się, bo moja dziewczyna coś źle się czuła i na poprawinach też długo nie siedzieliśmy. Chcemy się pożegnać z młodą Parą, a Panna Młoda do mnie, no weź anon zostań to Ci powiem co twoja różowa odwaliła na panieńskim. Olałem mówiąc, że no z chęcią bym posłuchał historii, ale jutro rano do pracy, a moja różowa się źle czuje i w ogóle. Oni na to, że to tak słabo, bo różowy z panieńskiego szybko się zmył, z wesela pojechaliśmy szybko i teraz nawet na poprawinach nie chcemy dłużej zostać. Wypiliśmy po kielichu i młodych gdzieś wcieło, więc czekaliśmy. Jak znaleźli czas to poszliśmy się poprawnie pożegnać a młoda do mnie na ucho
- " Anon ty uważaj na nią, bo gardło to ją może boleć od lodów"
ja w konsternację, ciśnienie się podniosło, nie wiem co myśleć patrze na ich twarze i młodzi w śmiech i mówią
- " nie no żartowaliśmy, za mało wypiłeś!"

lampka ostrzegawcza czy bardziej to traktowalibyście jako lekkie uszczypnięcie, bo szybko się zmyliśmy?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wesele #panienski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie pytaj wprost. Powiedz, że panna młoda mówiła Ci o filmie z panieńskiego, który nagrywała jej świadkowa, a który miał być pamiątką dla znajomych. I że ten film będziecie oglądać. I zobacz jak zareaguje na taką wieść xD
  • Odpowiedz
OP: @dolOfWK6KN: powiedziała mi ogólnikami co robili, pomagała w przygotowaniu panieńskiego i powiedziała, że wódka była tak ochydna, że dużo nie wypiła. Potem pojechali do klubu gdzie z z dwiema siostrami ciotecznymi się zmyła koło 1, bo jedna odwaliła dramę.

Gadałem z siostrą, ugadam się z Panną Młodą na niby kawę i pociągnę temat. Sióstr ciotecznych z którymi była nie wiem czy jest sens pytać, bo to krew jak myślicie?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: coś jest na rzeczy.. szybko ulotniła się z panieńskiego, szybko z wesela i poprawiny też szybko i #!$%@? do nory, bo czuje wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po za tym sam znasz parę młodą lepiej niż my, więc powinieneś się domyślić czy to takie śmieszki z ich strony czy poważnie mają pocisk z Twoich rogów..
  • Odpowiedz